WORDPRESS HABER — PORTAL TEMASI : TECHMAG

WORDPRESS HABER — PORTAL TEMASI : TECHMAG

 

demo indir

 

WordPress teknoloji blogu , haber sitesi ya da wp portal projeleriniz için kullanabileceğiniz kullanımı ve kurulumu kolay bir tema tanıtacağız sizlere.

WpDance tarafından ücretsiz olarak dağıtılan temada, tema yapımcısının premium tema tecrübesinin etkilerini görmekteyiz. Özel video bileşeni , popüler yazılar , reklam alanları , sosyal medya hesapları , kendine ait yönetim paneli gibi bir çok fonksiyonu bulunan TechMag wordpress temasını test ettiğimizde sizlerle paylaşmaya karar verdik.

Tema kurulum ve kullanım için bilgiler aktarmadan önce wordpress hosting bilgilerinizi kontrol etmenizi önereceğiz. Ayrıca tema kurulumu yaparken dikkatli olmanızı demo adresteki gibi bir görünüme sahip olmak için kendinizi fazla yormamanız gerektiğini , oldukça basit olduğunu bir kez daha belirtelim. Ücretsiz wordpress tema yayınlarımıza devam edeceğiz.

TECHMAG TEMASI KURULUMU :

  • WordPress tema dosyasını ftp programı aracılığı ile wp-content/themes klasörüne atınız ve wp yönetim panelinden temayı etkinleştiriniz.
  • Temanın demo adresteki görünüme ulaşması için ;
  1. Görünüm/Menüler bölümüne gelerek sitenin 2 menüsünü de aktif ediniz.(Top Menü — Primary Menu)
  2. Görünüm/Bileşenler bölümüne gelerek, gerekli bileşenleri 1 ve 2. bile
    şen kısmına sürükleyiniz. (Popüler yazılar , son yazılar , son yorumlar , twitter bileşeni , reklam bileşeni)
  • Logo , Favicon ve diğer ayalar için wp yönetim paneline otomatik olarak eklenecek TechMag Panel butonuna tıklayınız ve gerekli ayarları yapınız.

Web sitemizde yayınlanan tüm temalar kurularak test edilmekte ve kullanıcılar açısından kurulum-kullanım basitliği olmasına dikkat edilmektedir. Paylaştığımız temaları çok basit olarak kuracaksınız lütfen adımları dikkatli uygulayınız.