WhatsApp’tan üç yeni özellik

En çok kullanılan uygulamaların başında gelen WhatsApp, dikkat çeken son güncellemesi ile üç yeni özelliğe kavuştu. Şimdilik iOS kullanıcılarının deneyimleyebileceği bu özellikler yakında Android kullanıcılarına da sunulacak.

WhatsApp’tan Heyecanlandıran Üç Yeni Özellik

WhatsApp yine yapacağını yaptı. Üç bomba özelliği kullanıcılarına sundu. WhatsApp 2.17.30 sürümü ile gelen özellikler uygulamanın kullanımını daha da kolay hale getirecek. Bu güncellemeye henüz sadece iOS kullanıcıları erişebiliyor olsa da, çok yakında Android için WhatsApp güncellemesi de devreye girecek. Peki güncellemeyle birlikte hangi özellikler geldi, birlikte inceleyelim:

1. Artık Fotoğraflara Filtre Eklenebilecek

Bildiğiniz gibi WhatsApp yola çıktığında yalnızca internet üzerinden mesajlaşma sağlamayı hedefliyordu. Ancak o kadar çok sevildi, öyle büyük bir kullanıcı kitlesine ulaştı ki, yenilik yapmak da kaçınılmaz hale geldi. Bu eksikliklerin en başında fotoğraf ve videolar üzerinde işlem yapamama geliyordu. Güncelleme ile eklenen filtreler sayesinde artık fotoğraflarınızı dilediğiniz gibi düzenleyebileceksiniz!

2. Fotoğrafları Tek Tek Paylaşmaya Son!

WhatsApp’ta albüm özelliği bulunmuyordu. Bu nedenle fotoğraflar paylaşıldıkça yazı alanı kaplanıyor ve kullanışsız bir durum söz konusu oluyordu. Artık dört ve üzeri görsel paylaşımında albüm özelliği devreye girecek ve tüm fotoğraflar albüm içinde gösterilecek. Böylece WhatsApp’ı kullanmak daha kolay olacak!

3. Hızınıza Hız Katacak!

Yeni nesil için hızla mesajlaşmak olmazsa olmaz! Zaten pek çok kişi de bunu rahatlıkla başarıyor. Ancak WhatsApp son güncellemesi ile hızınızı daha da artırmayı hedefliyor. Nasıl mı? Artık hızlı yanıt vermek istediğinizde bildirimi sola kaydırmanız yeterli olacak. WhatsApp son güncellemesi ile fotoğrafları filtreleme, albüm paylaşabilme ve hızlı cevap verebilme özelliklerini kullanıcılarına sunmuş olacak.

 

"http://img-s-msn-com.akamaized.net/tenant/amp/entityid/BBCgQDU.img?h=382&w=728&m=6&q=60&o=f&l=f" alt="WhatsApp’tan Üç Yeni Özellik, Artık Fotoğraflar…">

kaynak http://www.msn.com/tr-tr/haber/bilim-ve-teknoloji/whatsapp%E2%80%99tan-%C3%BC%C3%A7-yeni-%C3%B6zellik/ar-BBCgSLD

 

“WhatsApp’tan üç yeni özellik” üzerine 12 yorum

 1. Salih dedi ki:

  Güzel paylaşım teşekkürler

 2. Mert dedi ki:

  Fotoğraf filtresi özelliği bir bunda yoktu. Eksik kalmasınlar aman!

 3. senturksun dedi ki:

  Tek tek fotoğraf paylaşmak bir zulüm dü, iyi olmuş.

 4. deniz dedi ki:

  whatsapp her gün kendini geliştiren bir program. daha yeni özellikler gelecektir.

 5. anil orkunoglu dedi ki:

  bence whatsapp in güvenligi arttirmassi gerekli birdie silinmis mesajlari geri getirme ozellgii gelmesin..

 6. Puka dedi ki:

  whatsapp ın daha yeni özellikleri bence yakın zamanda duyabiliriz.

 7. Bağcılar Bosch Servisi dedi ki:

  Whatsapp için olması gereken özellikler zaten

 8. Ahmet dedi ki:

  Bir fotoğraf filtresi özelliği eksikti sanırım.

 9. BUĞRA dedi ki:

  WhatsApp dünyanın en çok kullanılan mesajlaşma uygulaması. 3 özellikle kullanılabilir. Facebook satın aldıktan sonra daha da çok özellik gelecek gibi duruyor.

 10. cemre dedi ki:

  Whatsappı facebook aldıktan sonra gerçekten güzel özellikle geldi. özellikle son gelen mesaj silme özelliği çok iyi oldu.

 11. Baklavadam dedi ki:

  Filtre olayı gerçekten güzel en azından siyah beyaz yapıp atabiliyorum

 12. gokyildiz dedi ki:

  Aman ne çok lazım, ben de birsey var sandım. Grup sohbetlerine anket gelsin degisiklik istiyorsanız.