WhatsApp’ta okunmayan mesajlar

WhatsApp yeni beta sürümünde kullanıcılarına gönderdikleri mesajları geri alma imkanını test ediyor. Kullanıcılar bu özellik sayede gönderdikleri, ancak karşı tarafın okumadığı mesajları geri alabilecek.

WhatsApp’ın 2.17.25 ve 2.17.26 numaralı sürümlerinin betalarında okunmamış mesajları geri almak ve mesaj düzenleme özelliği bulunuyor. WhatsApp, söz konusu özellikleri şimdilik Android uygulaması için hazırladığı beta sürümünde test ediyor. İki özelliğin de varsayılan olarak devre dışı biçimde sunulduğu belirtiliyor.

Yeni güncellemeyle gelecek özellikler, gönderdiğiniz mesajı karşı taraf görüne kadar kullanılabilecek. Hatalı bir mesaj gönderdiğinizde, mesaj mavi tik olmadıysa (yani okunmadıysa) bu mesajı “Düzenle” butonuyla değiştirebileceksiniz.

 

WhatsApp’ın bu özellikleri tüm kullanıcılara ne zaman ulaştıracağı ise henüz bilinmiyor.

 

 

kaynak http://www.msn.com/tr-tr/haber/bilim-ve-teknoloji/whatsappta-okunmayan-mesajlar-geri-al%C4%B1nabilecek/ar-AAmldYj

“WhatsApp’ta okunmayan mesajlar” üzerine 14 yorum

 1. dadaskral dedi ki:

  Yanlı atılan mesajlardan artık bıkmıştım. Sonunda değişme şansım oluşuyor 😀

 2. tuğrul ünv dedi ki:

  acil böyle bişey lazımdı.. kız arkadaşımıza yazdığımız mesajları bazen eşe dosta yazıyorduk :d

 3. Muhammed Sefer dedi ki:

  Birde whatsappta şu sorun var hiç sevmiyorum, mesaj yükleniyor da kalıyor. Onu geçtim yedekleri geri yükle diyince yarım yamalak almış olduğu yedekleri yüklüyor hiç hoş değiil.

 4. serkan dedi ki:

  Bu çok güzel oldu bazen istenmeyen mesajlar gönderebiliyoruz pişman olunca hızlıca silme imkanı çok iyi.

 5. Lazrail dedi ki:

  Geçenlerde de WhatsApp’ın konum bilgisi göndereceği haberi çıktı. Özellikle sevgililer için kötü olur diye düşünmedim değil 🙂

 6. Amxmodx dedi ki:

  Bu özellik açılırsa gerçekten faydalı olabilir. Fakat şuan ki sosyal medya güncellemesini kesinlikle beğenmedim whatsappın.

 7. Abdussamed Güneş dedi ki:

  Bu özelliğin gelmesi güzel göründü bazen hiç olmayan kişilere yanlış mesajlar atabiliyorduk

 8. Yunus Ozcelik dedi ki:

  Yanlış gönderilen mesajlar için çok iyi olabilir.

 9. Ahmet dedi ki:

  Güzel ve işe yarayacak bir güncelleme olmuş.

 10. webmaster dedi ki:

  sonunda beklenen özellik gece kafası güzel insanlar tarafından eski sevgiliye atılan mesajlar sabah o okumadan silinebilir 🙂

 11. Cyberorg dedi ki:

  Benim görüşüme göre yanlış mesaj göndermeyi bu da engelleyemez. En kesin çözüm rehberden seçim yapacağımız istediğimiz kişilere mesaj yollarken “emin misin?” diye sorsun.

 12. Mert dedi ki:

  Baştan beri olması gereken bir özellikti. Tez zamanda gelsin 🙂

 13. Erhan dedi ki:

  Yanlış atılan mesajlar çok can yakıyor iyi olur boyle birşey olması…

 14. ÖMER dedi ki:

  Eğer bu gerçekleşirse gerçekten güzel bir şey olacak çünkü insanlar sıklıkla yanlış mesaj atabiliyorlar ve bunun önüne geçilebilecek en güzel yöntem bu gibi görünüyor 🙂