IQ Option www.iqoption.com.pk/ پاکستان میں

Upload Scripti – Dosya Yükleme Scripti

PHP Scriptler OmerFaruk 974

Merhaba;

Genelde Dosya Paylaşımı Yapan Sitelerin Sorunudur. Özellikle de Ben, Gördüğünüz Gibi Scriptleri , Temaları vb. Gibi Dosyaları Upload Edip Sizlere Sunuyorum. Bir Çok Dosyayı Paylaşıma Sunmak İçin Çeşitli Upload Sitelerine Yükleyip Paylaşıma Açıyoruz Fakat Upload Ettiğimiz sitelerin Kapanması veya Linkimizin Silinmesi Sonunda Elde Hiç Bir Şey Kalmadan Bakınıyoruz.

Bu Tür Sorunları Yaşamamak İçin Elinde Yeterli Donanımı Olan Arkadaşlarımız Aynı Zaman da Upload Sitelerini de Kurup Bu Şekilde Yayınlarına Devam Ediyorlar. Biz de Bu Şekilde Yapanlar İçin Güzel Bir Upload Sitesi Scripti Paylaşalım İstedik. Script Eski Scriptlerdendir Fakat Üzerinde Fazlasıyla Değişiklik Yapılarak Piyasaya Tekrar Sunulmuş ve Harika Bir Şekilde Çalışmaktadır.

Upload Scripti – Dosya Yükleme Scripti Özellikleri:

Yukarıda Scriptte Fazlasıyla Değişiklik Yapılmıştır Dedik ve Özelliklerini Saymak Gerekirse;

  • Çoklu Dosya Yükleme
  • Üyelik Sistemi
  • Yüklenen Dosyalar da Gizlilik Ayarı Yapabilme;

Yani Scripti Özel Olarak Seçerseniz Sadece Dosyayı Siz Görebiliyorsunuz, Genel Olarak Seçerseniz Dosya Herkezin Erişimine Açık Oluyor Sanırım.

  • Yüklenen Dosya Mp3 Şeklinde İse İndirme Sayfasında Mp3 ü Çalma Özelliği
  • Ve Benim En Çok Sevdiğim Özelliği ise Yüklenen Dosyalar; mp4, flv, 3gp, avi Uzantılarında ise Yine İndirme Sayfasında Bu Dosyaları Oynatma Gibi Harika Bir Özelliği Bulunmaktadır Bu Scriptin.

Upload ScriptiDosya Yükleme Scripti Kurulumu:

Scriptin Kurulumunu İse Şu Şekilde Yapabilirsiniz:

  1. Alt Kısımdan Scriptin Kurulum Dosyalarını İndirin
  2. Sıkıştırılmış Dosyadan Kurulum Dosyalarını Çıkarın ve FTP Ana dizininize Yollayın. ( RAR PASS: www.maxteknoloji.com )
  3. Kontrol Panelinizden Bir Veritabanı Oluşturun
  4. SQL Klasörü İçinde Bulunan Dosyayı PHPMyAdmin’ den Oluşturduğunuz Veritabanının İçine Aktarın
  5. Ve Son Olarak inculides Dosyası İçerisindeki ” Config.php ” Dosyasını Kendinize Göre Düzenleyiniz.

Upload Scripti – Dosya Yükleme Scripti Görünümleri:

upload_sitesi_scripti_dosya_yukleme_sitesi_scripti upload_sitesi_scripti_dosya_yukleme_sitesi_scripti1 upload_sitesi_scripti_dosya_yukleme_sitesi_scripti2 upload_sitesi_scripti_dosya_yukleme_sitesi_scripti3

 

Alttaki son hız indir butona tıklayınız.

rmebutonu" src="http://maxteknoloji.com/wp-content/uploads/indirmebutonu.png" width="221" height="106" srcset="/wp-content/uploads/indirmebutonu.png 221w, /wp-content/uploads/indirmebutonu-180x86.png 180w" sizes="(max-width: 221px) 100vw, 221px">

 

RAR PASS: www.maxteknoloji.com