Türkiye’nin En Büyük Yastık Ve Kırlent Üreticisi; Sinay

Severek yaşadığımız mekânları güzelleştirmek ve bizi yansıtmasını sağlamak için birçok şey yaparız. Her detayını incelikle süsler incelikle tasarlarız. Bunu yaparken bazen çokça para, emek ve vakit harcarız bazen de yapacağımız ufacık bir dokunuşla evlerimize, odalarımıza, severek yaşadığımız mekânlara; yepyeni, canlı, estetik bir görünüm kazandırabiliriz. Ufak maliyetli dokunuşlarla, hoş objelerle, farklı aksesuarlarla büyük değişiklikler yakalayabiliriz. Bu ufak ama etkili dokunuşları belki de en iyi şekilde yapabileceğimiz aksesuarlar yastık ve kırlent. Bizi yansıtan; bazen konfor sağlamak bazen de severek yaşadığımız mekânlara estetik katmak için kullandığımız yastık ve kırlentler bize huzur ve mutluluk verecektir. Sadece dekorasyon için değil; sevdiğimiz insanların özel günlerinde, bizi özledikçe sarılabilecekleri, bizi hatırlatan, birbirinde güzel, yastık ve kırlentlerle sevindirebiliriz.

faraza yastık ve kırlent kılıfları

Tercih Edilen Renkler

Evimize hoş unsurlar katacak yastık ve kırlentlerde en çok edilen renkler; sarı, kırmızı, mavi ve kahverengi… Eski tek renk yastık ve kırlentlerin aksine son zamanlarda; daha fazla desenli ve daha canlı renkli yastık ve kırlentler tercih ediliyor.

faraza forest yastık ve kırlent

Tarzlar

2017 yastık ve kırlent modası bize geçmiş yıllara oranla; çok daha farklı alternatifler sunuyor… Eskiden çok tercih edilen hayvan figürleri, çiçekler, doğa resimleri, hayvan resimleri, baykuş figürleri yerine artık retro tarzı desenler, soyut resimler, daha modern nakış ve motifler beğeniliyor. Geçmiş yıllarda çokça kullanılan keçe de artık seçenekler arasında yok. Patchwork yastık ve kırlentler her zaman ki gibi yine moda yine baş tacı… Öyle görünüyor ki 2017 yastık ve kırlent modasında da yine patchwork modası artarak devam edecek.

faraza retro yastık ve kırlent

Temizlik özellikleri

2017 yastık ve kırlent modası; gerek kumaş yapısı olsun, gerek dikim özellikleri olsun bize kullanım kolaylığı sağlıyor. Seçtiğiniz yastık ve kırlent kılıflarının belki de en büyük özelliği; kolay temizlenebilmeleri ve sağlam olmaları. Kaliteli kumaş ve düzgün bir dikim ise yastık ve kırlentleri daha şık ve estetik hale getiriyor. Böylelikle kullandığınız mekâna hoş bir hava katan yastık ve kırlentler; bir ömür sizi yansıtıyor. Tüm bu özelliklere sahip yastık ve kırlentleri Sinay’da bulabilirsiniz.

Bu yazı; Sinay.com.tr sitesinde yer alan makalelerden derlenerek hazırlanmıştır.