Su Kaçakları Nasıl Bulunur

Su kaçakları nasıl bulunur hakkında bilgi veren yazımızda profesyonel su kaçağı bulma cihazlarından bahsedeceğiz. Su kaçakları genelde temiz su tesisatlarında meydana gelmektedir. Özellikle banyo, tuvalet gibi alanlarda alt zemin izolasyonları üst zemin izolasyonlarına göre daha zayıf olması nedeni ile temiz su tesisatında meydana gelen su kaçakları, alt komşunuzun tavanından damlama yapmaya başlamaktadır. Bununla beraber hem alt komşunuz rahatsız olurken hem de siz daha fazla su faturası ödemiş olursunuz. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için ise yapmanız gereken en ufak su kaçağı sorununda firmamız gibi uzaman bir firmadan yardım almaktır. Çünkü su arıza bulma işlemi alanında uzman olan ekipler ve son sistem cihazlar ile yapılmalıdır. Aksi halde su kaçağı tespit işlemi için tüm tesisatınızın geçtiği noktaların kırılması ve sızıntı bulunana kadar araştırılması gerekir.

 


Firma olarak biz, su kaçağı bulma işleminde son teknoloji ile üretilmiş olan cihazları kullanarak, bu alanda en iyi hizmeti vermeyi garanti ediyoruz. Su kaçağı bulma işlemi için kesinlikle zeminde ya da tesisatın geçtiği duvarlarda kırma ya da zedeleme işlemi yapmıyoruz. Su kaçağının tespit işlemi için tek yaptığımız uzman bir ekip tarafından bu alanda rakip olan cihazları kullanarak su kaçağı bulmaktır. Üstelik su kaçağı bulma işlemi için zamanınızı çalmıyoruz. Tüm bu su kaçağı bulma işlemleri için en son sistem cihazları kullandığımızdan çok kısa sürelerde kaçağın direk olarak merkezini tespit ediyoruz. Bu sayede hem gereksiz yere yer de ya da duvarda kırma işlemi yapmıyor ve aynı zamanda da sorunun ana kaynağına ulaşmış oluyoruz. Yaptığımız tüm bu işlemler sırasında kesinlikle hiçbir yüzeye zara vermiyoruz. Bu sayede ayrıca bir onarım masrafı da ödemenize gerek kalmıyor. Verdiğimiz bu ayrıcalıklı su kaçağı tespiti hizmetinden yararlanmak ve en kısa sürede sorununuza çözüm bulmak istiyorsanız sizde irtibat numaralarımızda bizleri arayarak iletişime geçebilirsiniz. Bu alanda kullandığımz cihazlar ve ekiplerimizle size garantili bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz. Bu alanda uzman kişiler tarafından hizmet almanın ne kadar önemli olduğunu siz değerli müşterilerimize hatırlatırız. Aksi halde kırma gibi işlemler ile uğraşmanız gerekebilir.

Firmamıza İstanbul genelinden ulaşabilirsiniz Avrupa ve Anadolu Yakasında servis araçlarımız mevcuttur. Avrupa Yakası için 0212 544 36 75 Anadolu yakası için 0216 612 55 90 nolu sabit hatlardan veya 0532 736 48 79 nolu gsm hattından destek alabilirsiniz.