Site Ekleme Dizini

Site Ekleme Dizini

Site Ekleme Dizini

Tamamen ücretsiz site ekle seçeneği sunan http://12h.org/site-ekle sayfamızı ziyaret ederek 12 yıllık domain ve 15k alexalı sitemize site kaydı yapabilirsiniz.

Site nasıl eklenir? Bir sitenin arama sonuçlarında görünmesi için, sitenizin arama motorlarına ve site ekle dizinlerine kayıt edilmesi gerekir. Diğer firma rehberi sitelerinden sitenize alacağınız bağlantılar da bu süreci olağanüstü hızlandıracaktır.

Site listesi oluşturmak için, siteleri ilgili kategorimize eklemeniz gerekir. Bunu siteleri kayıt formu ile kaydederek veya ekleyerek yapabilirsiniz website kayıt işlemiyle her taramada indeksimize yeni siteler ekliyor veya güncellemektedir. Eklenen tüm adresleri indeksimize eklemiyoruz, ve ne zaman görünecekleri Bunlar sadece bizim bilgimiz için kullanılır ve sayfanızın Google’da nasıl görüneceğini alacağınız linklerdeki anahtar kelimeleriniz ve site içeriğinde yer alan kelime varyasyonlarınız ile yüzdeleri belirler.

Bir site rehberine birden fazla kayıt eklenebilir ancak bunun alt sayfalarınızı da kapsayacak şeklinde yapılması gerekmektedir. Birçok kritere göre kategorize şekilde sıralanmış toplist siteleri arasında yer alan 12h site ekle makalesinide okuduktan sonra anlatılanlar doğrultusunda sitelerinizi kayıt edebilirsiniz. Siz sitenizi ekedikten sonra 12h websitelerinizi herkeze ücretsiz tanıtmaktadır. Sektörlere ilişkin siteleri tek bir kategoride kolayca arayabilir ve bulabilir en uygun seçeneği oluşturabilirsiniz.

12h ile bedava site ekleme hizmetimiz tamamen ücretsiz olup kurumsal veya kişisel web sitelerinizi hiç bir karşılık vermeden ve ödeme yapmadan listemize ücretsiz olarak kayıt edebilirsiniz. Alexa değeri 15 binlerin altına kısa sürede inen site ekleme dizinimizde sizlerin de siteleri görmek isteriz.

Dilerseniz iletişim formu aracılığıyla sitenize hit isteğinde de bulunabilirsiniz. Site kayıt formuna girmeden önce buraya tıklayarak site ekle sayfamızı okuyunuz.

“Site Ekleme Dizini” üzerine 1 yorum

  1. canan karakuş dedi ki:

    Ben ekledim gayet güzel site ama sanırım tasarımda değişiklik olmuş.