Silah Oyunu Oynamanın Yeni Yüzü

Silah Oyunu Oynamanın Yeni Yüzü

Selam arkadaşlar siz değerli oyuncular için güncellenen sitemizden paylaşımlar yapmaya devam edeceğiz. Öncesinde belirtmek isterim ki en güzel silah oyunu oyna olarak hizmet etmekteyiz. Çünkü silah, tabanca adına aradıklarını bulabileceksiniz. Çeşitli kategorilerimiz olmasından dolayı en çok beğeni alanlardan birisi de 3D online silah oyunları bölümü olmuştur. Burada bulunanlar tamamen çevrim içi olurken takımınızı seçerek mücadeleye başlayacaksınız. Karakterinizin kontrolünü nasıl sağlamanız gerektiğini açıklamalar kısmından okuyabilirsiniz. Her daim silahınızı kontrol edebilmek adına Mouse kullanırken aniden karşınıza çıkabilecekleri için her an tetikte olmak zorundasınız. Onları yok etmek ve öldürmek belki de sizin en büyük şanslarınızdan birisi olacaktır. Daha farklı boyutlarımızda bulunacaktır. Mesela çok zor kaldığın anlarda bölgeye el bombası atarak orayı havaya uçurabilirsin. Bunlardan sıkılmışsanız hemen counter oyunları alanına yönlenebilirsiniz. Orada da emin olun son derece muazzam ve eski zamanların en çok oynananları yer alacaktır. Teröristlere karşı mücadele ederken onların kaçırdıkları rehineleri kurtarmak için savaş açacaksınız. Silahınız genel olarak m16 kullanırken çoğu zamanda Sniper olarak değişecektir. Eğer keskin nişancı tüfeği kullanıyorsanız düşmana hedef aldığınızda nefesinizi tutarak ateş ederseniz hedefi şaşırma durumunuz biraz daha azalacaktır. Bu yüzden ötürü kesinlikle tavsiyemiz daha iyi potansiyeli olabilmenizdir. Düşmanlarınız tabi ki karşınıza nereden ve nasıl gelecekleri hiçbir zaman belli olmayacağından dolayı her zaman tetikte olmalısınız. Onları yok etmek çok daha eğlenceli olurken bunlar dışında ekstradan da vurulmamaya çalışmanız gerekiyor. Silahlioyun.net sitesi olarak sizlere en güzellerini sunmaya devam edeceğiz. Çok daha fazlası hakkında bilgi sahibi olmayı isterseniz bizleri takip etmeyi deneyebilirsiniz. Son olarak yeni açılan kategorilerden birisi desniper oyunları olarak yer almaktadır. Eğer kendinize güveniyor ve usta bir atıcıyım diyorsanız burada yeteneklerinizi gösterebilir ve ne kadar profesyonel olduğunuzu kanıtlayabilirsiniz.

 

“Silah Oyunu Oynamanın Yeni Yüzü” üzerine 3 yorum

  1. Ertuğrul dedi ki:

    Sürekli takip ettiğim bir site gayet başarılı oyunlar ve açıklamalar bulunmakta başarılar.

  2. bilal öztürk dedi ki:

    Bu siteyi gerçekten devamlı takip ediyorum. Sürekli en güzel yazıları aktarmaktadır. Güncel olmasından ve sürekli çalışmalarından dolayı özgün bir kişiliğe sahiptirler. Bu konu için de ayrıca maxtenoloji.com adresine teşekkür ederiz. En güzel silah oyunları adresiyle bizleri buluşturduğu için.

  3. Ceyhun dedi ki:

    Bu siteyi sürekli olarak takip ediyorum. Sahidende çok güzel oyunlar yayınlıyorlar. Ben her gün girip oyunlarını oynuyorum.. Sizlerede öneriyorum. Bence bir siteye girip oyunlarını deneyin.. 😀