Seslisohbet Sitesi

Seslisohbet Sitesi

www.seslizindan.com Türkiye ve Dünya’nın bir çok ülkesinden üyelerinin bulunduğu kişilerin online olarak kameralı ve sesli chat yapmalarına imkan sağlayan arkadaşlık sitesi olarak hizmet vermektedir.

Bir çok formata sahip olan seslichat ve seslisohbet odaları ile kişilerin keyifli ve eğlenceli zaman geçirmelerini aynı zamanda yeni arkadaşlıklar kurmalarını sağlamaktadır.

Odalar içerisinde kameralı seslisohbet ve yazımsal chat yapılabilmektedir.
Karadeniz odası,Türkçe play odası,yarışma odası ve daha bir çok farklı formatlarda bulunan odaları ile üyelerine ve ziyaretçilerine seviyeli bir ortam içerisinde seslisohbet imkanı sunmaktadır.

seslisohbet sitesi

seslisohbet sitesi

Tanışma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Sesli sohbet sitesi içerisinde Türkiye’nin bir çok il’inden kullanıcılarla online olarak tanışma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Bir çok kullanıcı internet üzerinden seslisohbet siteleri aracılığı ile yüzlerce arkadaş edinmekte ve uzun yıllar süren arkadaşlıklara adım atmaktalar.

Seslisohbet sitesi içerisinde geçireceğiniz keyifli ve eğlenceli zamanlar dostlarınızla ve site içerisinden edindiğiniz yeni arkadaşlarınızla unutulmaz ve vazgeçilmez anlara dönüşecektir.

Sizlere ücretsiz olarak sunduğumuz seslichat ile sıkıcı geçen günün ardından neşeli zaman geçirmenizi ve monotonlaşmış hayatınıza renk getirmenizi sağlıyoruz.

Özel oda sahibi olabilirsiniz.

Seslichat sitemiz içerisinde seslisohbet odalarımızdan kendinize ait özel oda sahip olma imkanınızda bulunmaktadır.

Seslisohbet özel oda sahibi kişiler site içerisinde bir çok özelliğide kullanabilmektedir.

Sesli sohbet odalarımız siz değerli ziyaretçilerimizin keyifli vakit geçirmeleri için yenilikçi anlayış ile her geçen gün daha iyi olma adına düzenlenmektedir.

Ücretsiz olarak üye olabilir yada dilerseniz ziyaretçi girişlerini kullanarak seslisohbet sitemizden yararlanmaya başlayabilirsiniz.

“Seslisohbet Sitesi” üzerine 4 yorum

 1. ferhat07 dedi ki:

  Eyv hocam teşekkür ederim..bi göz atayım demiştim

 2. Harun dedi ki:

  Eskiden bi zurna chat falan vardı, sadece yazışmak olduğu halde baya rağbet görürdü. Şimdi sesli kameralı bile çıktı. Farklı yerlerdeki insanlarla tanışmak çok kolaylaştı 🙂

 3. PULAT dedi ki:

  Yorumu Değiştirelim 😀
  İndirip denemeden nasıl yorum yapabilirim ki 😉 vesselam izlemediğim filmi anlatmak gibi bir şey oluyor.

 4. sesli dedi ki:

  seslidunya hala hizmet veriyor mu? bu sitede eskiden cok guzeldi ya, ne gunlerimiz vardi be