WordPress Şarkı Sözleri Teması, WordPress Lyrics Theme

WordPress Temalarını Paylaşmaya Kaldığımız Yerden Devam Ediyoruz. WordPress Şarkı Sözleri Temaları Çeşidi Sanırım Pek Fazla Bulunmamakta. En Azından Ben O Kadar Sık Görmüyorum.

Bugün WordPress Şarkı Sözleri Teması Paylaşayım Dedim. Bulduğum Güzel Görünümlü Bir Temayı Sizlere Sunuyorum. Temanın kendine özgü Yönetim Paneli Mevcuttur. SEO Uyumlu Bir WordPress Temasıdır. Sayfa ve Yazılar da nosidebar ( Yan Panelsiz ) İçerik Ekleme Desteği Mevcuttur. Bu Şekilde Kullanmak için Özel Alan Eklemeniz Gerekmektedir. İçerik Eklerken Yazar Bilgisi, Kategori Bilgisi, Yazdırma Seçenekleri, Sosyal Paylaşım Sitesi ikonları Sidebarda Yani Yan Menüde Mevcuttur.

Logo, Avatar, Tema Ayarları, İçerik Ayarları, Reklam Alanları, Etiket Bulutu, Sayfalar ve Menüler Gibi Ayarlarınızı Temanın Admin Panelinden Yapmanız Mümkündür. Temanın Kendine Ait SEO Sistemi Vardır.

WordPress Şarkı Sözleri Teması, WordPress Lyrics Theme Kurulum ve Ayarları

Web sitemizden indirdiğiniz tema kurulum dosyasını rar’dan çıkartın. ” Şarkı Sözü Teması” klasörünü açın, sonra “themes” klasörünün içine girip ” Lyrics” Klasörünü Sunucunuzda bulunan wp-content >> themes klasörünün içine atın.

Aynı Şekilde ” Şarkı Sözü Teması ” Klasöründe Bulunan ” plugins ” Klasörünün içinde ki eklentiyi Sunucunuz da wp-content >> plugins Klasörünün İçine Yollayınız.

Sonra WordPress Admin Panelinize Giriş Yapıp Temayı ve Eklentiyi Aktif Ediniz.

Burada Dikkat Etmeniz Gereken Şey Kategorilerinizi Harf Olarak Girmeniz Gerekmektedir. ( A, B, C, D, E, F, G, H, I, İ, J, K, L, M, N, O, Ö … gibi)

Sidebar Olmadan Tekil Yazı Nasıl Girilir? >> ( Özel alan: singletemplate )

Albüm Kapağı Eklemek İçin Ne Yapmam Gerek >> ( Özel alan: thumbnail )

Albüm İsmi Eklemek İçin Ne Yapmam Gerek >> ( Özel alan: album )

Şeklinde Temanızın Gerekli Ayarlarını Yapabilirsiniz.

WordPress Şarkı Sözleri Teması, WordPress Lyrics Theme Görüntüsü:

wordpress_tema_wordpress_sarki_sozleri_temasi_wordpress_lyrics_theme

 

indirmebutonu

Disk.Yandex

Rar Pass: www.maxteknoloji.com