PR6 Siteden Profil Oluşturarak Backlink Alma Yöntemi

Dünyanın 888 . sitesinden backlink alabilirsiniz. Kesinlikle korkmadan web sayfanızı ekleyebilirsiniz. Bu tür platformları zaten nadir olarak paylaşıyoruz. Siz değerli okurlarımız için zarar vermeyecek kaynakları bulup nasıl bağlantı ekleyeceğinizi anlatan makaleleri zamanla yoğun olarak paylaşacağız.

Değerli ziyaretçimiz, bu siteye bağlantınızı eklemekle pr6 sayfadan backlink almış olmazsınız. PR6 değerine sahip olan sitenin alt sayfasından bağlantı elde etmiş olursunuz. İş sadece pr ile bitmiyor sizlere önereceğimiz bu sitenin alexa global değeri 889. Yani alexaya göre Dünyanın en iyi 888. sitesi. Böyle bir web sayfasında da profil oluşturarak backlink almak harika olsa gerek. Yapmanız gerekenleri aşağıda sizler için maddeler halinde anlattık.

 • Bağlantı alacağınız web sitesinin adresi http://www.instructables.com/ öncelikle bu siteyi açıyor ve sağ üst köşede yer alan Log in butonuna daha sonrada açılan pencereden sign up butonuna tıklıyoruz.

instructables

 • Açılan sayfanın en altında yer alan Free Account butonuna tıklıyoruz.

instructables-kayit

Facebookla da bağlanıp profilinizi düzenleyebilirsiniz.

 • Açılan sayfa da yer alan üye kayıt formunu doldurduktan sonra yine sayfanın en altında yer alan sign up butonuna tıklıyoruz.

instructables-kayit-ol

 • Üye kayıt işlemi tamamlandıktan sonra http://www.instructables.com/you sayfasının sol alt köşesinde yer alan edit profile bağlantısına tıklıyoruz.

profil-duzenle-instructables

 • Açılan sayfada gerekli alanları dolduruyor Update Profile butonuna tıklıyoruz.

profil-instructables

 • Sizde
  artık bu siteden bağlantı almış oluyorsunuz. Size bir profil bağlantısı veriyor ve bu bağlantıdan profilinizi kontrol edebiliyorsunuz. Bize verilen url adresini ziyaret ederek almış olduğumuz bağlantıyı ve profilimizi inceleyebilirsiniz. http://www.instructables.com/member/ayhankaraman/

Değerli okurlarımız, bu benzeri yazılar hakkında hızlı bir biçimde bilgi sahibi olmak isterseniz sağ tarafta yer alan e-mail aboneliğine mail adresinizi eklemeniz yeterlidir.

“PR6 Siteden Profil Oluşturarak Backlink Alma Yöntemi” üzerine 6 yorum

 1. julw dedi ki:

  şahanesin hocam hemen ekliyorum teşekkürler.

  1. Max Teknoloji dedi ki:

   Biz teşekkür ederiz.

 2. tezyazimerkezi dedi ki:

  harika bir makale paylaşmıssınız , gerçekten çok güzel hemen uygulamasına geçiyorum, ücretsiz banclik almak için güzel bir fırsat

 3. alicelal dedi ki:

  gerçekten faydalı bir sayfa olmuş .
  Siteler için kaldıraç görevi yapacağına eminim
  Belirttiğiniz site şu anda dünya geneli sıralamasında 607 çıkmış 50,883 link verilmiş .
  sizden tek isteğim resimleri yenilemeniz. sitenizi takipdeyim

 4. kairos nedir dedi ki:

  Site sahipleri için hayati öneme sahiptir baclink almak, ancak dikkat edilmesi gereken bir nokta var ki bunu da google artık yemiyor, baclink alma da da dozu iyi ayarlamak lazım yoksa sitenizi google de mumla aramak zorunda kalabilirsiniz, nereden biliyorsun demeyin başıma geldi ondan biliyorum, gerçekten çok faydalı bir içerik için admin kardeşimize teşekkür ediyorum.

 5. ibrahim dedi ki:

  hocam resımlerınızı yenılersenız seviniriz ben uye oldum lakın olamayan lar için demiştim Tşk Ederim faydalı bir konu olmuş