Plastik Çöp Konteyner İmalatı Ve Fiyatları

Plastik Çöp Konteyner İmalatı Ve Fiyatları

Plastik çöp konteyner, çöp toplama ve atık uygulamalarında kullanılmaktadır. Plastik çöp konteyner; yeşil, kırmızı, mavi, sarı ve turuncu (tıbbi atık) renklerde TS-EN-840-2 ve ISO-9001:2008 kalite sertifikasyonlarına sahip olarak üretilmektedir. Plastik çöp konteyner hammaddesi özel olarak zenginleştirilmiş, HDPE olarak da bilinen yüksek yoğunluklu saf polietilendir. Özel hammaddesi sayesinde güneş ışınları, su, ani ısı değişkenlikleri ve kimyasal etkenlere karşı yüksek dayanım gösterir. çöp konteynerin plastik parçaları, monoblok döküm yoluyla ileri teknoloji preslerde üretilmekte, metal parçaları ise paslanmaya karşı özel olarak imal edilmektedir.

Kaliteli parçaları sayesinde plastik çöp konteyner ağır kullanım şartları altında bile çok uzun süre dayanım gösterir. Plastik çöp konteyner, yuvarlaklaştırılmış yüzeyleri sayesinde temizliği ve y

ıkanabilirliği kolaylaştırır. 120lt, 240lt ve 360lt plastik çöp konteynerlerde 2 tane, diğer hacimlerdeki plastik çöp konteynerlerde ise 4 tane yüksek kalite yekpare malzemeden üretilmiş tekerlek bulunmaktadır. Yeniden kullanılabilir geri dönüşümlü malzeme yapısı sayesinde, doğa dostudur.

Sipariş için sitemize tıklayınız http://www.plastikcopkonteyneri.gen.tr/default.asp#urun

“Plastik Çöp Konteyner İmalatı Ve Fiyatları” üzerine 2 yorum

  1. tivibu spor izle dedi ki:

    Gerçekten fiyatlar çok uygun ve ilgi çekici.Plastik çöp konteynerı alasım geldi.

  2. Kişisel Blog dedi ki:

    Çevre gelecek için çok önemli bizden sonrası gelecek olan nesil için lütfen duyarlı olalım