PHP Haber Sitesi Scripti – PHP Haber Portalı Scripti

PHP Haber Sitesi Scripti — PHP Haber Portalı Scripti

 

Site Ayarları:
– Site başlığı, logosu, açıklaması, anahtar kelimelerini dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Ayrıca sitenin sağa yaslı veya ortalanmış olmasını ayarlayabilirsiniz.

Sitenizin Copyright yazısını değiştirebilirsiniz, sosyal medya linklerini ve google analytics kodunuzu kolayca ekleyebilirsiniz.

Otomatik sayfa yenileme, Cache (önbellek) sistemlerini aktif edip, bunları belirttiğiniz süre aralığında çalıştırabilirsiniz.

Anasayfa da gösterilecek kategoriler haber alanlarını belirtebilir, renklerini değiştirebilirsiniz.

Yorumları, sistemin yorum özelliğini veya Facebook Yorum sistemini kullanmak üzere ayarlayabilirsiniz. Gösterilecek yorum sayısını belirtebilirsiniz.

Haberler:
– Haber ekleyip, silip, düzenleyebilirsiniz. Haber Ekleme bölümünde dilerseniz haberin başlığını farklı renklerde belirtebilirsiniz. Haber için ekleyeceğiniz resimler 2 türlü kayıt edilir.

Kategoriler:
– Kategori oluşturup, silip, düzenleyebilirsiniz. Kategoriler Haber, Makale, Galeri, Video ve Anket kategorileri olmak üzere 5 farklı türde oluşturulabilir.

Makaleler:
– Makele ekleyip, silip, düzenleyebilirsiniz. Makaleler, yazarlar ile etkileşimli olarak çalışır. Makale ekleyebilmek için sistemde yazar bulunması gerekmektedir. Makaleler eklenirken makale kategorisi belirtilebilir.

Üyelik:
– Sistemde üyelik sistemide bulunmaktadır. Üye ekleyip, silip, düzenleyebilirsiniz. Üye yetkileri Yönetici, Editör, Yazar, Cezalı ve Normal’dir. Birden fazla üye niteliği belirtilebilir. Yani, bir kullanıcıyı hem yönetici hem yazar yapabilirsiniz. Site ayarlarında belirteceğiniz niteliklere göre üyelik aktivasyonunu kapatabilir veya açabilirsiniz. Üyelik aktivasyonu için ayrıca E-Posta Onayı – Yönetici Onayı olarak seçenekler bulunmaktadır. Dilediğinizi seçip, üyelik onayı ayarlarını belirtebilirsiniz.

Video ve Fotoğraf Galerisi:
– Video ve Fotoğraf galerisi oluşturulup, silinip, düzenlenebilir. Bu galerilere ayrıca kategori oluşturulabilir.

Anket:
– Anket ekleyip, silip, düzeltilebilir. Sisteme anket eklemelerini yapıp, sistemde gözükecek olan aktif anketi değiştirebilirsiniz. Ankete başlangıç-bitiş tarihi belirtebilirsiniz.

Sayfalar:
– Ek sayfa ekleyip, silip, düzenleyebilirsiniz. Sisteme ek sayfa eklemesi yapabilirsiniz. Bu sayfaların linklerini sistemde dilediğiniz yerde kullanbilir, kullanıcılara farklı içerikler sunabilirsiniz. Sayfaların içeriği tamamen size aittir. Ayrıca sistem içinde dahil olan reklam, künye ve iletişim sayfalarını da düzenleyebilirsiniz.

Kategori Sıralaması:
– Kategorileri istediğiniz gibi sıralayıp, görüntülenmesini istediğiniz kategorileri belirtebilirsiniz. Ayrıca sistemde bulunan Tüm Kategoriler bağlantısından da tüm kategorilere ulaşılabilir.

Reklamlar:
– Sisteme reklam ekleyip düzenleyebilirsiniz. Reklam türü olarak resim, flash ve reklam kodu seçenekleri bulunmaktadır. Reklamın görüntüleneceği yeri seçip, dilediğiniz kadar reklam ekleyebilirsiniz. Aynı alana eklenmiş reklamlar, sistem tarafından rastgele olarak belirlenen reklam seçilerek gösterilir. Örneğin, header reklamına 5 adet reklam eklediniz. Sistem bu reklamlar içinden rastgele olarak 1 tanesini alıp, o reklamı gösterir.

Ek Modüller:
– Ek olarak döviz kurlarına, illerin hava durumlarına, illerin namaz vakitlerine, süper lig puan durumu ve fikstürüne, günlük haber manşetlerine sistem üzerinden ulaşabilirsiniz. Bu modüllerin bilgileri belirli aralıklarla sistem tarafından otomatik olarak güncellenir.

Arama:
– Sistem içerisinde detaylı arama yapabilirsiniz. Arama sayfası Haberler, Videolar, Fotoğraflar ve Makaleler olmak üzere 4 farklı yerde arama yapabilir.

RSS ve Sitemap:
– RSS ve Sitemap özellikleriyle sitenizdeki haber beslemelerini kolayca takip edebilir, sitemap’inizi arama motorlarına rahatca gönderebilirsiniz. RSS ve Sitemap sistem tarafından otomatik olarak oluşur.

Yorumlar:
– Haber, Video, Fotoğraf ve Makalelere yorum yapılabilir. Sisteme yorum yapılması için site ayarlarından belirtilen nitelikler kullanılır. Yani, yorum için onay açabilir, kapatabilir veya yorumlara üyelik gerekip gerekmediğini belirtebilirsiniz.

Etiketler:
– Tüm içeriklere etiket belirtilip, arama motorlarından daha fazla index alınabilir.

SEO Linkler:
– Link yapısında SEO ve SEF teknikleri kullanıldığından linkler arama motoru dostudur. Ayrıca içeriklere göre sayfa keywords ve description değerleride değişir. Bu da arama motorları için oldukça iyidir. Ayrıca isterseniz SEO linkleri site ayarlarından kapatıp, normal linkleri kullanabilirsiniz. (Normal linkleri kullanmanız SEO açısıdan önerilmez.)

Blok Yönetimleri:
– Sistemde bununan modülleri site ayarlarından kapatıp açabilirsiniz. Örneğin, puan durumunu kapatmak istiyorsanız bunu kolayca yapabilirsiniz.

##########

Sistemde bunlara ek olarak bir takım özellikler daha bulunmakta ve üzerinde çalışmaya devam edilmektedir. Herhangi bir güncelleme durumunda direk olarak yönetim panelinizden güncellemelerden bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sistem domain lisanslı olarak çalışmaktadır. Sistemi kullanacağınız adrese ait olan bir lisans kodu alıp, sisteminizi o adreste sınırsız kullanabilirsiniz.

Sistem Fiyatı: 315 TL’dir.

DEMO ADRESİ >> http://haberv2.burakdemirtas.org/

Nasıl Scripti Satın Alabilirim:
* Satın alınacak scripti sepetinize (Listenize) Ekleyin.
* Ödeme Yapma seçeneğine tıklayın.
* Tutar ödemesi toplam olarak size gösterilecektir, eğer kabul ediyorsanız ödemeyi gerçekleştirin.

“PHP Haber Sitesi Scripti – PHP Haber Portalı Scripti” üzerine 2 yorum

  1. serkan dedi ki:

    Buna okadar para vereceğine 500 tl verip daha süper bir tema alına bilir hem ayrica bu sciprit vareze düşmüş zaten piyasade dolaşıyor
    ben bile eskiden bunu kullanmıştım

  2. OsmanOnay dedi ki:

    İNDİRME LİNKİNİ GÖREMEDİM ADMİN