Oriflame ile Kazanın

Oriflame

Kişisel bakım ve kozmetik ürünleri alanında hizmet veren oriflame İsveç kökenli 50 yıllık geçmişi olan bir markadır. Kozmetik alanında bir dünya markası haline gelen oriflame’e üye olarak oriflame satış danışmanı olmanız mümkündür. Oriflame ürünleri mağazalarda veya kozmetikçilerde satışa sunulmamaktadır. Oriflame doğrudan satış yapan bir kozmetik markası olduğundan genellikle ev hanımları veya kuaförler tarafından satışı gerçekleştirilmektedir. Oritlame’e üye olmak için oriflame üyelik formunu doldurmanız gerekmektedir. Üyelik formunda yer alan ad, soyad, tc kimlik numarası, telefon numarası, adres bilgilerinizi eksiksiz bir şekilde doldurarak oriflame satış temsilcisi olabilir ve oriflame ürünlerine %30 indirimle sahip olabilirsiniz. Oriflame üyelerine toptan satış fiyatı üzerinden ürün gönderen bir markadır.

Oriflame’de satış temsilcisi olmanız durumunda ürünlere toptan satış fiyatından sahip olarak oriflame katalog fiyatı üzerinden satabilir ve kazanç elde edebilirsiniz. Her ay yepyeni fırsatların ve kampanyaların yer aldığı oriflame kataloğu aylık çıkarılan bir katalogdur. Oriflame’e üye olarak her ay başında kataloğun ücretsiz olarak evinize gelmesini sağlayabilir veya internet üzerinden inceleyebilirsiniz. Oriflame’e üye olmanızla birlikte çevrenizdekileri de kendinize bağlı üyeler haline getirebilir onların da üye sayısında artış yaşandıkça direktör konumuna ulaşabilir ve aylık sabit maaş elde edebilirsiniz. Oriflame kazandırdıkça kazandıran bir kozmetik markasıdır. Her ay yenilikçi ve trend ürünler geliştiren oriflame yüzlerce bilim adamı ve araştırma tesisleri eşliğinde üretim gerçekleştirmektedir.

Oriflame’e üye olarak satış danışmanlığı yapabilmeniz için herhangi bir diplomaya veya mali kaynağa sahip olmanız gerekli değildir. 18 yaşını doldurmuş bir bireyseniz ücretsiz olarak oriflame satış temsilcisi olabilir ve kendi satış takımınızı oluşturabilirsiniz. Oriflame üyesi olmanız durumunda oriflame’e kazandırdığınız her yeni üyenin satışından prim kazanabilir, ürünlere %30’a varan indirimlerle sahip olabilir, oriflame ürünlerine toptan satış fiyatı kapsamında ulaşarak katalog fiyatından satıp kar elde edebilir ve çalışma başarınıza göre oriflame’in seyahat, para ödülü, hediye ürünler, kariyer fırsatı gibi ödüllerinden faydalanabilirsiniz. Oriflame’e üyeliğinizin kabulü ile birlikte oriflame tarafından

gönderilen üyelik numarası ve şifre ile oriflame resmi sitesine girerek alışveriş yapabilir ve siparişlerinizin durumunu internetten takip edebilirsiniz.

Tüm oriflame ürünleri için sitemize bekleriz http://www.orifllameuyelik.com/

 

“Oriflame” üzerine 1 yorum

  1. Lukaju dedi ki:

    oriflame ürünlerini eşimde dahil bir çok bayanın tercih ettiğini biliyorum. Makyaj ürünlerinde çok kaliteli ürünleri bulunmakta.