Oriflame Nedir?

Oriflame Üyelik

Oriflame Nedir?

1967 senesinde, 2 kardeş tarafından İsveç’te kurulan oriflame, günümüzde 60’dan fazla ülkede satış işlemlerini gerçekleştirmektedir. İhtiyaç sahiplerine ürünleri satış danışmanları olarak bilinen personeller ile ulaştıran şirkette çalışan danışman yani satış elemanı sayısı, 3,5 milyonun üzerindedir. Binlerce bakım ve kozmetik ürününü, bay, bayan ve çocuklar ile buluşturan şirketin yıllık satış rakamı, 1,5 milyon euroyu yakalamıştır. Ürünlerinde daima doğal bileşenler kullanmayı ilke edinen şirket, doğrudan satış sistemini kullanmakta ve bu sayede, bireylerin iş sahibi olmasını sağlamaktadır. Kullandığı bileşenlerde çevreye zarar vermeme konusunda hassas davranan şirket, aynı zamanda sosyal sorumluluk projelerinde de yer almaktadır. Düzenlediği en önemli sosyal sorumluluk projesi, dünya çocuk vakfının kurucularından olmasıdır. Ülkemizde ise, bu proje kapsamında, Türk Eğitim Gönüllüleri Vakfı’na destek vermektedir. Ürünlerde her zaman hayallerden ilham aldığını söyleyen şirket, 7.500 çalışana sahip dev bir holding gibi faaliyetlerini sürdürmektedir. Genel merkezi Lüksemburg ile İsviçre’de bulunan şirketin, İsveç, Hindistan, Rusya, Çin ve Polonya ülkelerinde üretim merkezleri bulunmaktadır. Kaliteli ve doğal bileşenlere önem veren şirketin çalışanları arasında, 100’ün üzerinden bilim insanının bulunması dikkat çekmektedir.

Oriflame Ürünleri Nelerdir?

Oriflame ürünleri genel olarak 1.000’den fazla seçeneğe sahiptir. Oriflame katalog ile satış danışmanlarına ve ihtiyaç sahiplerine ulaştırılan ürünler, 6 ana grupta toplanmaktadır. Bu ana kategorilerin altında ise, 1.000’den fazla ürün seçeneği kullanıcılar ile buluşturulmaktadır. Erkek bakım ürünleri, cilt bakımı ürünleri, aksesuarlar, makyaj ürünleri, kişisel bakım ürünleri, saç bakım ürünleri, ve kokular, ana kategorileri meydana getirmektedir.

Cilt bakımı ürünleri arasında, güzellik yardımcı malzemeleri, genel bakım malzemeleri, temizleme malzemeleri, güneş koruma ve güneş sonrası malzemeleri, nemlendirme malzemeleri, güçlendirici malzemeler, göz malzemeleri ve erkek malzemeleri bulunmaktadır.

Makyaj ürünleri bölümünde ise, göz ve yüz makyajı malzemeleri, dudak makyajı malzemeleri, tırnak bakımına yönelik malzemeler, makyaj fırçalarından kirpik kıvırıcılarına, makyaj çantalarından süngerlere kadar güzellik yardımcı malzemeleri yer almaktadır.

Ürünlere sahip olmanın yolu ya da satış temsilcisi olmanın yolu, işletme sitesi üzerinden ya da satış danışmanları üzerinden, oriflame üyelik işlemlerinin gerçekleştirilmesi ile sağlanmaktadır.

Tüm oriflame ürünleri için sitemize bekleriz https://oriflamekaydol.com/

“Oriflame Üyelik” üzerine 6 yorum

 1. Mustafa dedi ki:

  Faydalı bir makale olmuş. Teşekkürler.

 2. mehmetce dedi ki:

  Oriflame ile ilgili araştırma yapıyordum. Bu siteye denk geldiğime memnun oldum. Gayet güzel bir şekilde bilgi vermişsiniz, teşekkürler…

 3. Atilla dedi ki:

  Güzel makale, devamını bekliyoruz. teşekkürler

 4. Wmvictory dedi ki:

  Oriflame urunlerini esim yaklasik bir yil kadar satti. Urunler gayet basarili. Tavsiye ederim.

 5. Mustafa dedi ki:

  Etkileyici bir makale olmuş. Tebrik ederim

 6. tempest dedi ki:

  oriflame ürünleri her zmaan icin avondan daha kaliteli bir üründür tercih edebilirsiniz