Opencart Xml Entegrasyonu Fiyatları

Opencart Xml Entegrasyonu Fiyatları

Opencart 755

Merhabalar opencart siteniz var ve xml entegrasyonu nasıl yapılır merak ediyorsanız hizmetlerimiz olan opencart xml entegrasyonu sayesinde sanalpazar.com , gittigidiyor.com , cimri.com, bilio.com, akakce.com , zucuz.com gibi sitelerde ürünlerinizi sergileyebilir ve satış yapabilirsiniz.

Opencart xml modülü sayesinde herhangi bir siteden xml çıktısı ile sitenize on binlerce ürünü birkaç dakika içinde yükleyebilir ve satış yapabilirsiniz.Dilerseniz sitenizin xml çıktısı farklı sitelere bayilik verebilir ve satış ağınızı genişletebilirsiniz. 1.5.x sürümleri ile uyumludur.

Hizmet bedeli 200tl dir. Opencart xml entegrasyon modülü ücretsiz olarak sitenize kurulum yapılır.

Detaylı bilgi için mail atabilir ve kafanıza takılan soruları sorabilirsiniz,

maxteknoloji34@gmail.com

 

Önemli Not: İlk kurulumlar ücretsizdir. Kurulum dosyaları çalışacak şekilde ayarlanıp tarafınıza gönderilecektir. Dilediğiniz kadar farklı sitenize modülü kurabilirsiniz.Sitenizde yapt

ğınız denemeler, yeniden kurmalar, sunucu taşımalar gibi sebeplerden dolayı sitenizi baştan kurarsanız, modüllerin yüklenmesi ve ayarlanması sizin tarafınızdan yapılmalıdır. Tekrar kurulum talep ederseniz bu ücrete tabidir. 2-3 saat zaman alan bu işlemin ücreti 30 TL’dir.

 

BENZER KONULARIM

    Hiç Benzer Yazı Bulunamadı Malesef :(

“Opencart Xml Entegrasyonu Fiyatları” üzerine 1 yorum

  1. aykut gul dedi ki:

    ajax olarak bi tek sayfa ödeme modulu aldım fakat bi türlü aktif olmadı banada yardımcı olurmusun ? 🙂