Note7 Ne Zaman Çıkacak Ve Özellikleri Nasıl Olacak

Note7 Ne Zaman Çıkacak Ve Özellikleri Nasıl Olacak

Samsung’un Note 5’den sonraki Note serisi telefonuna ilişkin sürpriz bir gelişme yaşandı. Güney Kore’den gelen bilgilere göre Samsung yetkilileri direkt Galaxy Note 7 ismine geçiş yapacak, Galaxy Note 6 serisini gösterime sunmayacak. Peki, Samsung Galaxy Note 7 ne zaman çıkacak ve özellikleri neler olacak merak ediyorsanız buyrun yazımızı okuyalım.
Samsung, Note serisine yeni bir model Note daha eklemeye hazırlanıyor. Gelen haberlere göre bu yıl Galaxy Note 6 modeli çıkmayacak onun yerine Galaxy Note 7‘ye yer verilecek.
SAMSUNG GALAXY NOTE 6 YERİNE NOTE 7
Güney Kore menşeli Etnews sitenin yayınladığı bilgilendirmelere göre Galaxy Note 6 diye bir telefon olmayacak. Samsung direkt Galaxy Note 7‘ye direkt geçiş yapacak.


Samsung bu yıl yedinci S serisi telefonları kullanıcıların hizmetine sundu. Galaxy S7, Galaxy S7 edge hem tasarım hem de teknik özellikleri dolayısıyla kullanıcılardan genel anlamda olumlu geri dönüşler aldı. Telefonların ilk dönem itibariyle elde ettiği satış rakamları en iyi geri dönüş olarak gösterilebilir.
Samsung, Galaxy S ve Galaxy Note serilerinde adlandırılmalarının benzer gitmesini arzuluyor. Galaxy Note 6, tasarım, teknik özellikleri itibariyle Galaxy S7 serisine miras olacak. Hatta Galaxy S7 edge modeline benzer tasarım ve özellikler ek olarak S-Pen sergileyecek Galaxy Note 6 Edge telefonunun da tanıtılması gündemde.
KAYNAK

“Note7 Ne Zaman Çıkacak Ve Özellikleri Nasıl Olacak” üzerine 11 yorum

 1. ahmet06 dedi ki:

  Ciddiyim çoğu satış rakamını sırf isimden dolayı alıyor. Yani bir telefonun 1.000 modeli olması mantıksız ama arz-talep meselesi. Bu gidişle Samsung daha ne çıkarırsa çıkarsın satar. Ama mutlaka birgün kırılma yaşayacak tıpkı NOKİA gibi ve ozaman kötü olacak.

 2. Ömer Gökyar dedi ki:

  Ben Note4’ten gayet memnunum 🙂

 3. ayguci dedi ki:

  samsung diğer telefon meodellerine göre işi çözmüş bence zengine zengin telefonu fakire fakir telefonu yapıyor ve her telefonda farklı bı ozellıgı koymuyor s7 almayı planladıgım bı tel ama zengın olabılırsem

 4. Buğrahan dedi ki:

  Bence Samsung telefon tasarımında saçmalamaya başladı.Bence yavaşdan pazardan çekilmeli.Çok saçma telefonlar çıkartıyorlar.

 5. kairos nedir dedi ki:

  Galaxy Note 7 emsallarine çok fark atacak gibi görünüyor sürekli bir gelişim içinde, aldığımız haberlere göre 320 Gb hafızası ve yeni işlemcisi ile ihtiyaca cevap verecek sanırım yine tercihler listesinde bir numara olacak gibi, tabii bir çok kişi her ne kadar Iphone tercih etse de Iphone daki hafıza sabitliği ve sürüm yükseltmesi yapamama gibi durumlar yönü Samsung’a çeviriyor, bu güzel paylaşım için değerli admine teşekkür ediyorum.

 6. Eren dedi ki:

  Samsung fiyat olarak orta sınıf için telefon modelleri çok mevcut fakat parçaları çok pahalı tahtakale de bile çin malı bir parçası baya pahalı bir fiyata satılıyor.

 7. Ahmet Can Alyürük dedi ki:

  Note7 rakiplerini kıskandıracak özellikler taşımakta, samsung sevenler bu telefonu hayranlık içinde çıkış tarihini bekliyorlar.

 8. Ayazhan dedi ki:

  Samsung serisi pek Samsung dünyaca ünlü bir firma ama Sony ve iPhonenin Yerini Tumuyor Malesef

 9. Berk dedi ki:

  Note 6 tam olarak optimize edilmeden 7. modelinin çıkması bana kalırsa sağlıklı olmayacaktır.

 10. Klzmoon dedi ki:

  Kamera olayı gerçekten güzel, samsung bunu yaptığı için olumlu dönüşler alacaktır, umarım fiyat olarak pek üst seviyelere çıkmazlar.

 11. Kenan dedi ki:

  Note 7 almak bence gereksiz birşey. Neden derseniz abicim yeni telefonlar çok dayanazsız cam gibi kırılgan bir madden yapılıyor sanırım.