Mr. Robot’un Oyunu Yayınlandı!

Mr. Robot’un Oyunu Yayınlandı!

Senaryosu ve karakterin yaşam öyküsü detaylarıyla tüm Webmasterları yayınlanan ilk birkaç bölümüyle ekranları başına kilitlemeyi başaran Mr. Robot dizisinin 2. sezonunu en heyecanlı şekilde devam ediyor. İzleyicilerinin her yeni bölümünü iple çektiği diziye artık bizler de yayınlanan mobil oyunlar sayesinde kenarından köşesinden de olsa dahil olabileceğiz.

Şuan itibariyle Mr. Robot’un mobil oyunu iOS ve Android platformları için uygulama marketlerindeki yerini almış bulunuyor. Telltale Games isimli mobil oyun geliştiricisi firma tarafından geliştirilen oyunun Mr Robot dizisi için resmi olarak çıkış yapan ilk oyun olduğunun da altını çizelim.

Oyun dizideki atmosferi korumak adına piyasadaki diğer mobil oyunlardan daha farklı bir isimle çıkış yaptı. iOS sürümünde oyunun adı “Mr. Robot:1.51exfiltrati0n.ipa” olarak belirlenirken Android sürümündeyse oyunun adı “Mr. Robot:1.51exfiltrati0n.apk” şeklinde belirlendi.

mr robot oyunu

Mr. Robot’un mobil oyunu sahte bir mesajlaşma uygulaması üzerinden gerçekleşiyor ve uygulamanın açıklamasında verilen bilgilere göre oyun TV serisine paralel olarak devam ediyor. Karaktere verdiğiniz cevaplara göre oyunun işleyişi ve sonu da değişebiliyor. Tabii, oyunun şuan için yalnızca birinci sezondaki detaylarla dolu olduğunun bilgisi de ayrıca paylaşılmış. Dolayısıyla oyunda muhtemelen şuanki sezon veya sonraki sezonlarla ilgili spoiler bulamayacaksınız.

Yorumları itibariyle birçok kullanıcının olumlu olarak değerlendiği oyun her iki platform üzerinde de 8.79 TL fiyat etiketine sahip. Elbette fiyatı açısından bakacak olursak oyun belki sempatik görünmeyebilir lakin senaryo bazlı bir mobil oyun olması ve uygulama içi satın alma seçenekleriyle bizi engelleyip zamanımızı yemeyecek olmasını göz önüne alırsak sanırım 8.79 TL etiketi oldukça iyi bir fiyat olabilir.

oyunun linkleri ios için https://itunes.apple.com/us/app/mr.-robot-1.51ex

filtrati0n.ipa/id1138484918?mt=8

oyunun linkleri android için https://play.google.com/store/apps/details?id=com.telltalegames.exfiltration&hl=en

 

Kaynak https://wmaraci.com/blog/mr-robotun-ios-ve-android-oyunu-yayinlandi-289

“Mr. Robot’un Oyunu Yayınlandı!” üzerine 18 yorum

 1. Endüstri Mühendisi dedi ki:

  Oyun Mr. Robot dizisini yakından takip eden bir kişi olarak oyunu pek beğenmediğimi dile getirmek istiyorum. Zira ücreti dolayısı ile zaten markette 1-0 geride diyebilirim.

 2. xsyasarxs2 dedi ki:

  Hayranlıkla izlediğim dizinin oyunu çıktı diye çok sevinmiştim fakat bir süre sonra bu sevincim yerle bir oldu. Bence oyuna hiç bulaşmasınlar diziye devam 🙂

 3. tufandrd dedi ki:

  Diziyi severek izlediğimi söylemek istiyorum, fakat oyun hiç hoşuma gitmedi.Bide ücretli zaten benim gözümde tamamen ölü..

 4. Yusuf dedi ki:

  Dizisi Ayrı Oyunu Ayrı Güzel 🙂 Paylaşımlarınız İçin Teşekkürler

 5. murat dedi ki:

  çok fazla tutacağını sanmıyorum fiyat olarak biraz pahalı geldi bana tabiki yinede denemek lazım dizideki karakterleri birebir yansıtabiliyorlarsa oynamaya değer bence

 6. Yavuz dedi ki:

  tutulan ve sevilen bir dizinin oyunuda dizi severler için farklı bir tat verecektir

 7. rtaner dedi ki:

  1980’li yıllarda yani henüz Mr.robot dizi olarak bilindiğinden çok önce breake dance müziğinin yeni trend olduğu vakitlerde bu müzikleri başarıyla yapan arkadaş olarak bilirdik mr. robot’u şimdiyse dizisi ve oyunuyla hafızalardan silindi o arkadaş.

 8. pusatali dedi ki:

  hemen indiriyorum 🙂

 9. Ortamnedio dedi ki:

  Sonunda çıktı bu oyun rekor kırmazsa bir şey bilmiyorum

 10. Berkan dedi ki:

  uzun zamandır bu oyununu bekliyordum teşekkürler 🙂

 11. umit dedi ki:

  Oyun iyi hoş da ücretli olması geri plana attırıyor kendisini.

 12. onur dedi ki:

  dizisini izliyorduk şimdide oyunu çıkmış güzel bir haber

 13. Ersin dedi ki:

  dizisi fena takip ederdik bir ara oyunu bakmak lazım.

 14. onur kulat dedi ki:

  Dizisini severdim oyununu indirmeyi dusunuyorum.

 15. ali zeren dedi ki:

  Biraz pahalı olmuş ama olsun 🙂

 16. gusto dedi ki:

  oyunu ilk cıktıgı gunden beri oynuyorum bi harika

 17. ali dedi ki:

  ben de diziyi begenmedim ama oyunu indirip deneyecegim. İnşallah dizisi gibi kotu bir oyun değildir

 18. dadaskral dedi ki:

  Dizisini zevkle izliyordum. Oyununu da alabilirim