Metin2 Pvp Serverlerde Aranan Özellikler

Tanıtım Yazıları Mazlum Özdemir 934

Teknolojinin etkin rol üstlendiği oyun dünyasında internet tabanlı oyunlar daha yoğun ilgi görüyor. Özellikle internet tabanlı oyunlar arasında en yüksek keyfi sunuyor olması nedeni ile oyun tutkunlarının tercihi Metin2’den yana oluyor. Metin2 oyunun kaliteli bir şekilde oynanışı açısından iyi bir pvp server seçimi çok önemlidir. Oyunu oynarken sorun yaşamamak ve kaliteli bir oyun deneyimi edinebilmek için Metin2 pvp serverleri arasında seçimi daha titiz bir şekilde iyi araştırma yaparak hareket etmeye dikkat edilmesi gerekiyor. İyi bir pvp seçimi için çok önemli olan pvp serverlerde olması gereken özellikler hakkında bilgi sahibi olunması gerekmektedir.

Doğru Pvp Server Seçimi

Metin2 pvp serverler üzerinde kaliteli oyun deneyimi yaşamak isteyen herkesin iyi bir araştırma yapması gerekiyor. Özellikle iyi bir oyunu deneyimi sunabilmesi için bir pvp serverin hız konusunda oyunculara stabil hizmet sunabilmesi gerekir. Bu yüzden pvp serverin seçiminde öncelikle çok yüksek kullanıcı sayısına sahip olsa dahi her zaman yüksek performans sunabilecek bir teknik donanıma sahip olması gerekir. Keyifli bir oyun sunabilmesi için pvp serverlerde kesinlikle bulunması gereken internet bağlantı hızının stabil olması da gerekiyor. Oyuna bağlantı aşamasında sorun yaşatmaması ve anlık hareketlere tepki verebiliyor olması Metin2 gibi bir oyunun en iyi şekilde oynanabilmesi açısından çok önemlidir.

Pvp Server Tarihi

Metin2 pvp serverleri dünya genelinde yoğun şekilde ilgi görürken Metin2 Türkiye sunucularının dünyadaki en yüksek kullanıcı sayısı 2008’den bu yana Metin2 pvp serverlerine doğru bir eğilim gösteriyor. Son derece kaliteli bir oyun deneyimi sunuyor olması ve kişiselleştirilebilir serverler olması nedeni ile yoğun şekilde tercih edilen Metin2 pvp serverler

rong> arasında farklı zorluk dereceleri de bulunuyor olması oynanış biçimi yönünden oyuncuların daha özgür hareket edebilmesine imkan veriyor. Özellikle de oyuncular kendi oyun alışkanlıkları ve oyun deneyimlerine göre daha rahat bir oyun deneyimine sahip olabilecek pvp serverleri seçebiliyor.

Kolay, orta ve zor olmak üzere 3 farklı zorluk derecesi seçeneğinin bulunduğu pvp serverlerde oyun deneyimi çok daha kaliteli bir hale geliyor. Türkiye’nin en popüler, en çok tercih edilen ve en yoğun oyuncu sayısına sahip olan pvp serverlerini www.pvpserverler.org portalında inceleyebilir ve yer almak istenen serverde eşsiz bir oyun deneyimine sahip olunabilir.

“Metin2 Pvp Serverlerde Aranan Özellikler” üzerine 6 yorum

 1. TecnoLobi dedi ki:

  Küçüklüğümden beri oynadığım oyun bilgiler icin tesekkurler sagolasin

 2. Serkan Aksu dedi ki:

  Pvp emek serverlerinde yillarim gecmisti. Belki daha yeni özellikler gelirse tekrar baslayabilirim. Tesekkurler

 3. MuratKA dedi ki:

  Bundan tam 5 yıl önce kendi metin2 pvp serverimi kurmuştum tabi ozamanlar şimdiki gibi kolaylıklar hazır programlar filan yoktu hepsini manuel olarak yapmak gerekiyordu, serveri kurdum tanıtımları yapmaya başladım tek başımayım bu bütün aşamalarda zor oluyor fakat uğraşmak hoşuma gidiyordu, serveri kurduktan sonra oyuncular geldi filan daha sonraları bi baktım her oyuncunun isteği her oyuncunun derdi tasası var 1 hafta içinde iyice bunalttılar biri der metin taşlarından daha fazla item düşsün biri der oyun çok kolay daha zorlaştırın diğeri vs de yenilmiştir hile var diye mesaj atar iyice bunaldıktan sonra max 2 hafta dayanabildim ve serveri kapatmak zorunda kaldım aslında güzel oyun fakat amacının olmadığını düşünüyorum hani bir Knight online gibi değil yani demek istediğim şey 99 veya son level 120 ise 120 olduktan sonra ne olacak ? knight online de aynı durum söz konusu değil son leval 83 olduktan sonra natural point kasıyorsunuz buna np deniyor ve oyunun sıralaması np ye göre belirleniyor bence metin2 lerin hepsinin orjinal veya pvplerin tüm sorunu sitedeki oyuncu sıralaması levale göre değilde oyuncu kestikçe kazanılan bir puana göre yapılması gerekiyor.

 4. Golsime dedi ki:

  Çok doğru konulara değinmişsin admin. kendim için konuşmam gerekirse bir sever’da ilk olarak edit satışı olup olmadığına ve dönüşümlerin abartılı olup olmadığına bakarım…

 5. Sezgin can dedi ki:

  Genellikle orta pvp server severim tutulan uzun süreli bir pvp düsünüyor iseniz zor olan pvp baslayın bk düsürmeli tr server boşalınca insanlar pvp servera daha cok yüklendi hatta bazı pvp serverlar trden bile dolu yararlı bir konu olmus metin2 oynıyanlar için tesekkür ederiz.

 6. Lütfü dedi ki:

  Ben hep kolay serverleri sevmişimdir wslikler zaten der demez kapanıyor emekde vermiyorsun kafa rahat oluyor 🙂