İp Man 3 izle

İp Man 3 — Yip man 3 Sizlerle!

İp Man 3 — Yip man 3 Sizlerle!

Herkesin beklediği efsanelerin bir arada olduğu ip man 3 izle 2016 filmi Hong Kong da izleyicileri ile buluştu. Serinin son filmi olarak piyasaya giren film de bol dövüş ve aksiyon sahnesi sinema sevenlere ayrı bir heyecan uyandırıyor.
Hong Kong da çekilen filmin başrollerini Donnie Yen ve Mike Tyson paylaşıyor. ip man 3 izle filminin yapımcılığını üstlenen Edmon Wong başarılı bir işe daha imza attığını görebiliyoruz. CGI efektleri ile savunma dövüşlerinin ustası Bruce Lee tekrardan hayat veren Edmon’ı tebrik etmeden geçemiyoruz. 2016 yılının en iyi dövüş kategorisinde yer alan yüksek imdb puanına sahip filmi sizler için yayınlıyoruz. Mike Tyson ve Donnie Yen’i karşı karşıya getiren filmde her dövüş sanatını izleyebileceksiniz. Ağır siklet şampiyonu Mike Tyson ile savunma sanatının ustası Bruce Lee izlerken gözlerinizi ayıramayacaksınız.
En güncel filmleri en hızlı şekilde bulacağınız sitemizde ip man 3 hd izle me imkanını sunuyoruz. Günlerce aranan filmi sizler için sitemize ekledik. Her sahnesini keyifle izleyeceğiniz filmi 720p kalitesinde tek link film izleme imkânını veriyoruz. Herkese iyi seyirler diler değerli yorumlarınızı bekliyoruz.