İnternette Yine Yavaşlamalar Oluyor

İnternet @dmin 692

Daha Ankara Kızılay’daki Güvenpark’ta olan patlamanın üzerinden 3 zaman geçmişken bu sabah de İstanbul’dan gelen patlama haberiyle yıkıldık. Elbette ki ülkemizde nihai 5 ayda sık sık rastladığımız bu vahim olaylar sonrası öncesinde toplumsal basın, sonrasında internette yavaşlamalar oluşuyor.

DNS ve VPN ile oranla ek olarak huzurlu bağlantı yapabileceğinizi bir ek olarak size hatırlatalım. an itibariyle bilhassa Facebook, Twitter ve Google’da olduğu öne sürülen bu yavaşlama akşam saatlerine gerçek düzelmesi bekleniyor.

Bizde Max Teknoloji ailesi olarak hemen hemen alışmaya surat tuttuğumuz bu olayların bir an öncesinde nihai bulmasını talep ediyoruz. Ülkemiz Cumhuriyeti hudutları içinde her yurttaşımızın olduğu benzeri sağlam bir şekilde ve rahatça sokağa çıkabilmemiz gerekmektedir. Bu konuda memur bütün hükümet yetkilileri üst kısmına düşen hassasiyeti mahaline getirmelidir. Nihai olarak İstanbul’da meydana gelen bu vahim olay sonrasında yaşamlarını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına başı sıhhati ümit ediyoruz. Umarız yara almış olan bireyler de bir an öncesinde sağlıklarına kavuşurlar.

“İnternette Yine Yavaşlamalar Oluyor” üzerine 1 yorum

  1. Ahmet dedi ki:

    Ülkemizde böyle internet yavaşlamalarının olması gayet normal. Pek önem verilmiyor teknolojiye.