INSTAGRAM’DA NASIL POPÜLER OLUNUR?

İnsanlar, paylaştığı bir fotoğraf veya videonun ilgi görmesini ister. Bu bir ego tatminimidir bilinemez ama günümüz çağında herkes bu hastalıkla savaşmak durumunda kalabiliyor. 5 yıl öncesi kadar herkes Facebook üzerinden yayınlamış olduğu gönderileri beğendirmek için çok uğraşıyordu. Artık o dönemler yavaş yavaş kapanmış durumda. Şuan ise popüler medya platformu İnstagram üzerinde işlemektedir. İnstagramda olan durum ise biraz farklı durumda işliyor. Genelde takipçi ve beğeni hizmetlerinin çoğunlukta olması, ticari ve popüler olmak isteyen kişilerin ihtiyaçları doğrultusunda ortaya çıkmıştır.

İnstagram takipçi hilesi ile doğal bir görünüm ile kişilerin takipçi ihtiyacını karşılamaya yönelik geliştirilmiş bir uygulamadır. Bu uygulama ile tamamen gerçek kişilerden oluşan bir takipçi kitlesine sahip olunmaktadır. Genelde parodi, ürün satış, kurumsal ve fenomen olma yolunda ilerleyen hesaplar takipçi almaktadır. Gerçek ve kaliteli hizmet veren kuruluşlar maalesef son güncelleme ile kalmadı. Bizim tarafımızdan geliştirilen özel uygulama ile sektörde vermiş olduğumuz hizmetleri kontrol edebilirsiniz.

Takipçi sayısı yüksek olan fakat istediği verimi alamayan kişilerde oldukça fazladır. Bu kişilere özel olarak hazırlanmış paneller ile

/">İnstagram beğeni hilesi sağlanmaktadır. İstenilen gönderilere istenilen beğeniler zamana yayılmış bir şekilde gönderilere gönderilmektedir. Beğeniler, profillerin kalitesini gösteren en büyük etkendir. Bazı durumlarda takipçiden daha kıymetli olduğunu söyleyebiliriz.

Yukarıda da bahsettiğimiz üzere, sosyal paylaşım platformlarında her geçen gün üye sayılarının artması nedeni ile instagram takipçi kasma işlemi oldukça zor bir duruma gelmiştir. Herkes pastadan bir dilim alabilmek adına çalışmalar yapmakta. Bizler, tamamen kullanıcıların bu ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik hazırlamış olduğumuz, herhangi bir zararı olmayan uygulamalar ile her daim bu alanda olduğumuzu söylemek istiyoruz. Unutmayın, sosyal medya ağları, dibi görünmeyen okyanus gibidir.

“INSTAGRAM’DA NASIL POPÜLER OLUNUR?” üzerine 5 yorum

 1. ahmet dedi ki:

  güzel siteymiş

 2. Serkan dedi ki:

  İnstagram ve türevleri tam bir popüler kültür etkisi

 3. Ali Tasci dedi ki:

  Instagram artık gerçekten büyük bir mecra oldu. Ne amaçla kullandığına bağlı olarak çok karlı bir platform. Bu konuyu ele alıp bilmeyenler için bilgilendirme sağladığınız icin ayrıca size de teşekkür ederim. Kaliteli bir yazı olmuş. Başarılar.

 4. Abdussamed Güneş dedi ki:

  instagram hile siteleri artmışken güvenilir bulmakta zorlaştı

 5. eymen dedi ki:

  faydalı bir makale. uygulayacağım. teşekkürler maxteknoloji