İDDAA TAHMİNLERİNE ULAŞMADA EN DOĞRU ADRES: TAHMINKRALI.COM

İDDAA TAHMİNLERİNE ULAŞMADA EN DOĞRU ADRES: TAHMINKRALI.COM

2015 Ekim ayında yayın hayatına başlayan TahminKrali.com iddaa severlerden büyük beğeni alarak en çok kullanılan tahmin bulma sitelerinden biri haline geldi. Banko maçlar dendiğinde artık ilk akla gelen yerlerden biri olan web sitesi, zengin tahmin içeriğiyle her geçen gün ziyaretçi sayısını da arttırmaya devam ediyor.

Tamamen ücretsiz olan sitede iddaa bülteninde yer alan tüm maçlar için yapılan editör ve kullanıcı tahminleri ve bu tahminlerin tutma olasılıkları bulunabiliyor. Olasılığı %75’in üzerinde olan maçlar kupon tamamlamak isteyen kullanıcılar için birebir.

Tahminkrali.com kullanıcılarına sunduğu detaylı maç tahminleri tablolarında filtreleme yaparak iyi tahmincilere kolay ulaşım hizmeti de sağlamakta. Filtrelemeyi ister maç maç, isterseniz de oran tipi veya kategoriye göre yapıp en doğru sonuçlara rahatça ulaşabilirsiniz. Bu aramalarda beğendiğiniz kullanıcıların tahminlerini ise takip etme özelliği sayesinde kaçırmayarak düzenli bir şekilde kuponlarınızda kullanabilirsiniz.

Sitenin doğru tahmin sağlamak konusunda fark yaratan özelliği ise tahminlerin bireysel olarak incelenip verilmesi yerine kullanıcı ve editörlerin tahminlerinin yazılım tarafından istatistiksel olarak incelenerek başarı yüzdeleri atanması. Bu mantıklı başarılı olarak gördüğünüz kullanıcıların iddaa tahminleri bir sonraki kuponunuz için en gerçekçi seçenekleri oluşturacaktır. Pozitif puanda olan bir tahmincinin tahminlerine düzenli olarak oynanması puanı oranında kazanım sağlayacaktır.

Bütün bu özelliklere üye olmadan erişebilineceği gibi, üye olunup sitedeki iddaa bülteni doldurularak kendi kendinizi test etme şansı bulabilir, tahminlerde yeterince başarılı iseniz ise de ödül kazanma imkanına kavuşabilirsiniz. Nasıl ödül kazanabileceğiniz ile ilgili detaylar kurallar sayfasında anlatılmış.

Tüm iddaa tutkunlarına önerim, TahminKrali.com’a bakmadan kupon yapmayın. Siteyi düzenli takip ettiğiniz ve takip özelliğinden faydalandığınız sürece kazanmak hiç ummadığınız kadar rahat olacak.
Bol Şans!

 

“İDDAA TAHMİNLERİNE ULAŞMADA EN DOĞRU ADRES: TAHMINKRALI.COM” üzerine 1 yorum

  1. halil dedi ki:

    Oldukça yararlı bir site sayelerinde çok kupon tuturdum