HIZLI VE ÖFKELİ 7 İZLE

HIZLI VE ÖFKELİ 7 İZLE

Ölümüyle sevenlerini yasa boğan Paul Walker’in Hızlı ve Öfkeli 7 filmi vizyon için gün sayıyor. 3 Nisan 2015’te vizyonda olacak Hızlı ve Öfkeli 7 izlemek için aynı anda sitemize gelebilirsiniz. Filmin başrol oyuncusu Paul Walker kaza sonucu hayatını kaybetmişti. Bir talihsiz kaza sonucu yaşamını yitiren ve sevenlerini hüzne boğan Paul Walker’ında olduğu Hızlı ve Öfkeli 7 filminin yeni fragmanı yayınlandı. Filmin hayranları 3 Nisan 2015’te vizyona girecek olan filmin fragmanına büyük ilgi gösterdi.

 

Başrollerinde Vin Diesel ve Jason Statham’ın olduğu Hızlı ve Öfkeli 7 yine bol heyecan ve macera ile izleyici karşısına çıkacak. Bu fragmanda Vin Diesel’in ailesini ve Jason Statham’ın onlar için ne kadar büyük bir tehlike haline geldiğini görüyoruz. Bu filmde Statham’ı ölmüş Luke Evans’ın kardeşi rolünde izliyoruz. Filmin yöneymenliğini James Wan’ın yaparken filmde Paul Walker, Michelle Rodriguez ve Tyrese Gibson diğer yıldızlar olarak karşımıza çıkıyor. Sitemizde Hızlı ve Öfkeli 7 Türkçe Dublaj izleme fırsatı sizleri bekliyor. Merakla beklenen filmin konusu ise şöyle; Owen Shaw ve ekibinin yenilmesinden sonra Dominic Toretto, Brian O’Conner ve geri kalan ekip artık sahip olmak istedikleri normal hayata ve Amerika’ya geri dönebileceklerdir. Ancak davetsiz bir misafir Dominic’i takip eder. Bu ziyaretçi Owen’ın büyük kardeşi Ian Shaw’dır. Nedeni ise kardeşinin ölümünün intikamını almaktır. Bu durum ekibi tekrar bir tehlikenin içine sokar. Ekip Hans’ın ölümünü öğrendikten sonra Ian onları ilk bulmadan önce kendilerinden birini öldüren adamı bulmak için yola koyulurlar. Filmin hayatını kaybeden başrol oyunucusu Paul Walker filmde dublörlerle canlandırılacak. Ünlü oyuncunun hayranları da onu tekrar izleyebilmek için filmin bir an önce vizyona girmesini bekliyor.

 

Sitemiz de Hızlı ve Öfkeli 7 filmi vizyona girdiği andan itibaren sizleri bekliyo

r. Sitemiz sizlere en iyi görüntü ve ses kalitesini sunuyor. Siz de en hit filmleri vizyona girdiği tarihten sitemizde izleyebilirsiniz. Yerli yabancı çok sayıda film sitemizin arşivinde sizleri bekliyor. İsterseniz Türkçe dublaj, isterseniz de alt yazılı olarak film izleyebilirsiniz.

 

“HIZLI VE ÖFKELİ 7 İZLE” üzerine 1 yorum

  1. item satış dedi ki:

    Sinemada izleyerek katkıda bulunduğum bir film çocuk yaparsam ona da izletir bu filmle büyütürüm artık.