Günümüzde Kullanılan Güvenlik Sistemleri

Günümüzde Kullanılan Güvenlik Sistemleri

Günümüzde güvenlik ihtiyacını karşılamak için çeşitli güvenlik sistemi teknolojileri bulunmaktadır Günümüzde evler, iş yerleri, araçlar, bankalar, fabrikalar gibi birçok alanda güvenlik sistemleri ihtiyacı artmıştır. Değişen teknolojik dinamikler sayesinde güvenlik sistemleri alanında da farklı seçenekler sunulmaya başlanmıştır. Neutron Güvenlik Teknolojileri A.Ş güvenlik sistemleri hizmetinde profesyonel ve kaliteli hizmet sunmaktadır.

Hırsız Alarm Sistemi

Günümüzde en çok kullanılan güvenlik sistemleri arasında yer alan hırsız alarm sistemi soygun tehdidine karşı tercih edilen güvenlik sistemidir. Evler, araçlar, bankalar gibi hırsızlık yaşanabilecek alanlarda sıklıkla tercih edilmektedir. Alarm haber alma merkezi üzerinden herhangi bir tehdit karşısında alarm haber vermektedir. Hırsız alarm sistemleri çeşitli özelliklerde ürünler larak satışa sunulmaktadır. Hırsız alarm sistemleri ev ve işyerlerinin girişi olan kapı, pencere gibi noktalarda algılanan hareketi haber veren sistemlerdir. Sensörler, manyet­ik kontaklar ve si­renler hırsız alarm sisteminde kullanılan güvenlik özellikleridir. Dcs, Crow ve Pardox alarm servisi hizmeti veren firmamız ile alarm sistemleri ile ilgili tüm sorunlarınızı kısa sürede çözebilirsiniz.

Güvenlik Kameraları

Güvenlik kameraları günümüzün en çok tercih edilen güvenlik sistemi seçenekleri arasında yer almaktadır. Güvenlik kamera sistemlerinin özellikleri de farklı olmaktadır. Güvenlik kamera sistemleri Ahd kamera sitemi ve İp kamera sistemi olarak ikiye ayrılır. Günümüzde İp kamera sistemleri daha fazla tercih edilmektedir. Kamera sistemleri istenilen iç ya da dış mekana kurulabilir. Güvenliği sağlanan bölge canlı olarak izlenebileceği gibi kayıt olarak da izlenebilir. Firmamız Neutron kamera servisi, Uranium kamera servisi ve Cenova kamera servisi gibi kaliteli güvenlik kamera sitemlerinin satış ve servisini yapmaktadır.

Yangın Alarm Sistemleri

Yangın güvenliği için özel olarak tasarlanmış olan yangın alarm sistemleri oluşabilecek yangın durumlarını önceden haber vermektedir. Yangın alarm sistemleri, konvansiyonel yangın alarm sistemleri, Analog ve Elektronik adresli yangın alarm sistemleri olarak farklı seçeneklerde sunulmaktadır. Yangın algılama özelliği ile yangın alarm sistemleri yangın durumunu anında haber vermektedir. Yangın alarm sistemleri büyük bina ve plazalarda zorunlu tutulmaktadır.

Araç takip Sistemi

Araç takip sistemi araçların hareket ve durama zamanlarını öğrenmeyi sağlayan sistemlerdir. Araç hareketleri, hızı, kalkıp durması gibi detaylardan araç takip sistemi ile haberdar olunabiliyor. Genellikle şirketlerin araçları için kullandığı bu sistem araçların her hareketini bildirdiği için güvenlik sağlamış oluyor. Birden çok araca araç takip sistemi ile hakim olmak mümkün oluyor. Modern güvenlik sistemleri arasında yer alan araç takip sistemi de çok kullanılan güvenlik sistemleri arasında yer alıyor.

Güvenlik Kamera Ve Alarm Servisi

Elektronik güvenlik sistemlerinde servis hizmeti veren firmamız günün her saati güvenlik sistemi sorunlarınızda yanınızda olmaktadır. Anadolu Yakası Güvenlik Kamera Alarm Servisi olarak 7/24 hizmet sunmaktayız. Profesyonel ekibimiz ile güvenlik sistemlerinizdeki sorunları çok kısa sürede çözüyor ve kalıcı olarak onarıyoruz. Güvenlik sistemleri zaman içersinde dış etkenler ya da farklı sorunlar nedeni ile arızalanabilmektedir. Arıza durumlarında profesyonel yardım almak önemlidir. Güvenlik sistemleri hassas sistemler olduğundan uzman kişilerce kontrol edilmelidir.

Firma olarak güvenlik kamera sistemler, güvenlik alarm sistemleri gibi elektronik güvenlik sistemlerinde yaşanabilecek tüm sorunları en kısa sürede çözüyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışımız ile her detayda memnun kalmanızı sağlıyoruz. Türkiye’nin öncü güvenlik sisteml

eri firması olarak güvenlik sistemleri kurulum, onarım, bakım gibi tüm ihtiyaçlarınızı kusursuz bir şekilde karşılıyoruz. Firmamıza istediğiniz her an ulaşarak soru ve sorunlarınızı iletebilir, aradığınız kaliteli hizmeti alarak firmamızın ayrıcalıklı hizmetinden yararlanabilirsiniz.

“Günümüzde Kullanılan Güvenlik Sistemleri” üzerine 3 yorum

  1. Tarık dedi ki:

    bilgilendirme için teşekkürler.

  2. Ahmet dedi ki:

    Güvenlik önemli tedbiri elden bırakmamak lazım. Güzel makale teşekkürler

  3. weblak dedi ki:

    siteniz çok güzel takipteyim.