На сайте sex-onlayn.com смотреть онлайн секс онлайн.
GRİNİN ELLİ TONU İZLE

GRİNİN ELLİ TONU İZLE

Donuk genç milyarder Christian Grey’in edebiyat öğrencisi saf bakire Anastasia Steele‘i aşk zindanının itaatkâr kölesi olarak kendine sürüklediği Grinin Elli Tonu ses getirmeyi sürdürüyor. Başarılı sahneleri ile yankı uyandıran film 14 Şubat’ta beyaz perdede yerini aldı. Filmi sinemada izleyemeyenleri Grinin Elli Tonu izleme imkanı sitemizde bekliyor. Aslında romanı gibi film de işin içinde fetişler olsun ya da olmasın aşka kapılan herkesin hikâyesine göndermeler yapıyor. Film gösterime girer girmez gişe rekorlarını kırdı ve sadece Amerika’da 81 milyon dolardan fazla hasılat yaptı. Filmi erkek egemen değerler üzerinden sevince acı çekmeyi göze almak zorunda kalan her kadının hikâyesi olarak da görmek mümkün. Her ne kadar film kitap kadar cesur olmasa da dev ekrandaki cinsel meydan okumalar kullanılan müzikler sizi de hayran bırakacak.

 

E.L. James’in çok satanlar listesinden inmeyen aynı adlı romanından uyarlanan filmin yönetmenliğini Sam Taylor-Johnson üstleniyor. Filmde başrolleri ise Jamie Dornan ve Dakota Johnson paylaşıyor. Filmde Anastasia‘nın kendini teslim ettiği sahneye eşlik eden Beyonce’nin Haunted şarkısı ya da romantik anlar yaşatan uçak sahnesinde duyduğumuz Ellie Goulding’in İngiltere listelerinde bir numaraya yerleşen şarkısı Love Me Like You Do ve hatta Anastasia fetişlere kapıldığında duyduğumuz yeni versiyonuyla meşhur Beyonce şarkısı Crazy in Love sekanslara öyle güçlü yerleşiyor ki film sadece müzikler için bile izlenebilir hale geliyor. Bu harika filmi siz de izlemek istiyorsanız Grinin Elli Tonu için sizi de sitemize bekliyoruz.

 

Daha vizyona girmeden yasaklar ve rekorlarla adından söz ettiren bu mükemmel film cinselliği harika bir romantiklikle gözler önüne seriyor. Anastasia Steele‘in yavaş yavaş masumiyetini kaybetme sahneleri herkesi hayran bırakıyor. Siz de Grinin Elli Tonu Türkçe Dublaj izlemek için hemen sitemizi ziyaret edin. Film vizyondayken bile sitemizde Hd kalitesinde donmadan takılmadan izleyebilirsiniz. En kaliteli görüntü seçeneklerini sizlere sunan sitemizde film izlemenin keyfini sonuna kadar çıkarabilirsiniz. Yerli ve Yabancı yüzlerce film sitemizin arşivinde sizleri bekliyor. Size sadece hangi filmi izleyeceğinize karar vermek kalıyor.