En İyi Sosyal İmleme Siteleri

Arkadaşlar sosyal imlemenin faydasını bilmeyen yoktur sanırım.Sosyal imleme ile web sitenizin trafiğini ve backlink’ini arttırabilirsiniz. Yapmanız gereken ise basit, ilk önce sosyal imleme sitesine gidiyorsunuz sonra da anahtar kelimeleriyle yer imini kaydetmek. Web sitenize sosyal imleme çalışması yapabileceğiniz bir sürü sosyal imleme siteleri mevcuttur. Bu pazarlama planınızda kullanabileceğiniz araçtır.

Eğer sosyal imleme kullanıyorsanız, gerçekten iş ticaretinde gelişebilirsiniz. Kendi iş alanınızla ilgili web sitelerini sosyal imleme çalışması yapabilirsiniz. Anahtar kelimelerinizle etiketlerseniz de bu işin ustası olduğunu diğer insanlara göstereceksiniz. Sosyal imleme ile arama motoru sıralamasında yükselebilirsiniz, çünkü bir nevi link almış sayılırsınız. Arama motorları bunları backlink olarak kabul etmektedir, ve dolayısıyla da insanların online üzerinden sizi bulması için en kolay çalışmadır. Eğer insanların işinizi ciddiye almasını istiyorsanız, o zaman aktif olun ve web’de bulunmanız önemlidir.

Sosyal imleme de bu konuda size yardım edecektir. Web sitenize sosyal imleme çalışması yapmanız için bir sürü sosyal imleme siteleri mevcuttur, ve bu sitelere birçok kez sayfalarınızı eklemeniz gerekmektedir. Eğer maddi durumunuz iyiyse veya zamanınızı bunun gibi çalışmalara harcamak istemiyorsanız o zaman bizimle iletişime geçebilir ve çok küçük bir ücret karşılığında bunu bize yaptırabilirsiniz. Sosyal imleme siteleriyle web sitenize ciddi miktarda hit sağlayabilirsiniz. İnternette işinizi yükseltmek için bu sosyal imleme servislerini kullanabilirsiniz.

Eğer anahtar kelimelerinizle güzelce sosyal imleme yaparsanız, kategorinizde üst sıraya gelebilirsiniz. Ziyaretçilerinize de sosyal imleme yaptırabilirsiniz, bunun için her içeriğinizin altında veya her sayfanızda sosyal imleme sitelerin paylaşım butonlarını eklemelisiniz. [divider] Aşağıda yabancı ve yerli sosyal imleme servisleri listelenmiştir. Yabancı sosyal imleme siteleri:

 

1) https://www.onlywire.com/
2) http://www.socialmarker.com/
3) http://www.socialposter.com/
4) http://www.social-bookmarking-sites-list.com/
5) http://socialadr.com/
6) http://www.imautomator.com/
7) http://www.socialmarking.com/
8) http://www.socialmonkee.com/
9) http://addmefast.com/
10) http://www.youlikehits.com/
11) http://www.socialmaximizer.com/
12) http://socialmediaexplode.com/
13) http://www.socialclerks.com/
14) http://www.followlike.net/
15) http://bookmarkingbeast.com/

 

Türkçe sosyal imleme siteler:

 

1) Kral.im
2) imle.us
3) Kac.im
4) Ucuk.net
5) Yenile.net
6) http://urlle.com
7) http://www.urgeclick.com

 

seoamk.com dan alıntıdır teşekkür ederiz.

“En İyi Sosyal İmleme Siteleri” üzerine 11 yorum

 1. isa dedi ki:

  hepsinden backlink alabilirsiniz siteleriniz için sosyal ağlardan backlink almak hitinizi arttırır

 2. tezyazimerkezi dedi ki:

  hepsini denedim site için baha etkisi oluyor, tavsiye ediyorum ücretsiz kendi sitesini geliştirmek isteyenlere için güzel fırsattır. ücretsiz Banclik kazanırsınız, böylelikle hitiniz de artar

 3. ONUR dedi ki:

  web site sahipleri için gayet güzel ve yararlı paylaşım olmuş teşekkür ederim benim de web sitem var imlemede kullanmayı düşünüyorum iyi çalışmalar

 4. Hakan dedi ki:

  Bunu duymuştum ve bir araştırayım dedim gerçekten güzel anlatmışsınız teşekkürler. İmlemelerede başlayacağım inş beklediğimden yüksek faydasını görürüm.

 5. Numlockk dedi ki:

  Gezinirken rastgele denk geldim ve gerçekten çok işime yaradı. Sosyal imleme yapıp sıralamada daha yükseğe çıkmaya başladım.

 6. Eren dedi ki:

  faydalı olabilicek konu teşekkürler

 7. Hamza dedi ki:

  Hit almak için böyle bir dataya ihtiyacım vardı. Sağolun.

 8. Periyodik Tablo dedi ki:

  Paylaşım için teşekkürler

 9. ibrahim dedi ki:

  bu dedıdıklerınız yeni açacak oldugum sitede deneyecegım

 10. Serkan Kaya dedi ki:

  hocam çok teşekkürler saolun

 11. Ali Osman dedi ki:

  paylaşım için teşekkür