Call of Duty Black Ops Full İndir

MaxTeknoloji.Com — Call of Duty Black Ops Full İndir

 

Piyasada ki Şuan En Popüler Oyunlar Listesinde Başı Çeken Oyunlardan Biri Olan Call of Duty Black Ops Soğuk Savaş Dönemlerinde Geçmektedir. Player SOG Adında Gizli Bir Ekibin Üyesidir. Bu ekip Ural Dağları, Laos, Küba, Vietnam gibi yerlerde varlık göstermektedir. Oyunda Call of Duty: World at War’dan Sgt. Reznov da yer almaktadır. Call of Duty oyunlarında klasikleşmiş araç kullanmada ise oyuncu bir SR-71 Blackbird ve Mil Mi-24 pilotu olacaktır.

Black Ops II Soğuk Savaş dönemi yerine, 2025 yılında geçer. Savaş artık robotik, siber ve insansız araçlar tarafından tanımlanan ve bir cyberattack sonrasında nadir toprak elementleri ihracatını yasaklayan bu yeni ortamda, Çin ve ABD’nin soğuk savaşında geçer ve oyunun hikayesi bu insansız teknolojiyi sadece korumak için üretilir ama nasıl olursa düşman teknolojik bütün makineleri kontrol eder ve ABD ve Çin’e karşı kullanır.
Raul Menendez,2025 yılında bir savaş provoke eder. Oyun 2025 yılında ayarlanmasına rağmen, Black Ops II birincil antagonisti köken hikayesi odaklanmak amacıyla 1980’lerin Soğuk Savaş döneminde Çin ve ABD’de başlayacaktır. Oyunun 1980 bölümünde, 2010 yılında çıkan Black Ops’taki ana kahramanımız Yüzbaşı Alex Mason ve yardımcımız Çavuş Frank Woods un olacağı bildirilmiştir.Black Ops II nin asıl ana karakteri ise Alex Mason’un oğlu David Mason’dur.David Mason’un Arkadaşları arasında Harper,Salazar,Crosby ve Amiral olarak Briggs bulunur.David’in kod adı Section’dur.

Oyunda konunun zaman ilerlemesi düzensiz olduğundan anlatım olayların kronolojik sırasına göre ilerleyecek.
Oyunun antagonisti Menendez, çocukluğunda yaşadığı Nikaragua ve kız kardeşi Josephina’nın felç olmasına sebep olan kaza kapitalist Amerika’ya olan nefretini oluşturdu(İddia ettiğine göre yangın(kaza) sigorta parasını alabilmek için Amerikalı bir şirket etkisiyle çıktı). Babasıyla birlikte kurduğu uyuşturucu ağıyla ekonomik açıdan güçlense de yeterli güce sahip olmadığı için babası CIA tarafından öldürüldü ve o da işini silah üzerinde yoğunlaştırmaya başladı. 3. Dünya ülkelerinin soğuk savaş döneminde yaşadığı çatışmalarda iyi piyasa bulan Menendez’in yolu Black Ops I’in karakterleri Alex Mason, Frank Woods ve Jason Hudson’la kesişir. Mason açısından olay Alaska’da oğluyla sakin bir hayat sürmeye çalışırken (Black Ops I olayları sonrası) Hudson’ın kendisini ziyaret etmesiyle başlar. Hudson Woods’un bir çatışma sonucunda esir düştüğünü haber verir ve Mason’dan yardım ister. Bu olay onları Angola iç savaşına götürür. O zamanki Amerikan sempatizanı Savimbi’nin yardımıyla Woods’u bulurlar. Birliğinin teker teker Menendez tarafından katledilişini izleyen ve cesetleriyle 2 hafta boyunca bir konteynırda kalan Woods Menendez’e derin bir kin besler. Woods kurtarılırken Mason Menendez’le radyoda Kravchenko’yla konuşurken rastlar (Mason Menendez’in konuştuğu kişinin Kravchenko olduğunu henüz bilmiyor.) Menendezle boğuşması sonucu Menendez bir gözünü kaybeder.
Angola’da olanlardan sonra Menendez peşine düşen Mason’la Woods Afganistan’a Sovyet işgali sırasında gider. Orada tanıştıkları Çinli Zhao’yla buluşup mücahitlerin yanında savaşan (Mücahitlerin lideri Menendez hakkında bildiklerini yardım karşılığında anlatacağını söyler) Woods, Mason ve Hudson Kravchenko’yu yakalarlar. Mason’un onla karşılaşması Gulag zamanlarındaki programlanmasını hatırlarır (sayılar falan). Woods Kravchenko’yu sorgulayarak Menendez’in silah satın almaya başladığını öğrenir. Sorgudan sonra Woods Kravchenko’yu öldürür. Mücahitler ise silahlarını dörtlüye doğrultarak Menendez yanında saf tuttuklarını gösterirler ve bizimkileri çölde başıboş bırakırlar.
Bu badireyi de atlattıktan sonra Mason’la arkadaşları Menendez’in Nikaragua’daki evini Manuel Noriega’nın yardımıyla basmaya gider. Ancak Noriega Mason’lara ihanet etmiş ve önceden adamlarıyla Menendez’i evinden çıkartmıştır. Menendez ise kız kardeşi Josephina’nın yardım çığlığını duyması üzerine evine geri koşar. Masonlarla aşağı yukarı aynı anda varan Menendez’i Hudson durdurur. O an Woods kendine hakim olamaz ve Menendez’i öldürmeye kalkar. Attığı el bombasını Mason engellemeye çalışırken bomba yanlışlıkla Josephina’nın odasına gider. Menendez de bombanın peşinden koşar. Oluşan patlama sonucunda Hudson Menendez’in de kardeşinin de öldüğünü söyler.
Mason ve Woods Menendez’in canlı olduğunu öğrenince son olarak 1989 Amerika işgali dönemi Manuel Noriega’yı yakalamak için Panama’ya giderler (Sebebi Noriega’nın Menendez’le iş yaptığını düşünmeleri) Woods’la Mason’ın öncelikli amaçları Noriega’yı etkisiz hale getirmek olsa da Hudson’ın talimatı üzerine Noriega’nın esir değişimi sonucunda kullanılacağını öğrenir ve onu esir değişimi yapılacak yere götürürler. Değişim yerine Noriega’yla yalnız giden Woods Hudson’la itibara geçip değişilecek kişiyi sorar. Hudson da diğer kişinin Menendez olduğunu söyler. Oyunun bu kısmında başına çuval geçirilmiş bir adamın durduğunu ve Hudson’ın o adamı vurmamız gerektiğini söylediğini görüyoruz. Başına çuval geçirilmiş adam aslında Mason ve onu vurup vurmamayı(daha doğrusu öldürmemeyi) seçebiliyoruz. Bu olay sonucunda Woods vurduğu kişinin Mason olduğunu anlıyor ve Menendez’in eline geçiyor. Menendez onu Mason’ın oğlu David, Hudson (Panama işgali boyunca Menendez’in esiriydi, Woods’u Mason’ı vurmaya yönlendiren oydu) ve Mason’ın cesedinin olduğu yere götürür. Bu yerde Menendez Hudson’dan kimin öldürüleceğini seçmesini ister. Hudson kendisini seçer. Hudson’ı öldürdükten sonra Menendez Woods ve David’e intikam planlarından bahseder ve onlardan intikamını doğru zamanda alacağını söyler.
Bu 4 olaydan sonra konu 2025 senesine atlar. Aradan geçen 30 yıl boyunca Menendez boş durmamış, silah yatırımı yapmış, iyi bir plan oluşturmuş ve bu plan doğrultusunda Cordis Die adında bir hareket oluşturmuştur. Bu hareket kapitalizmin en büyük düşmanı haline gelir. Planının ilk ayağı olarak Menendez Çin Borsasına siber saldırı düzenler ve saldırıyı ABD üzerine yıkar. Bunun sonucunda kıymetli elementler piyasasına büyük söz sahibi olan Çin bu elementlerin ABD’ye satımını durdurur ve yeni bir soğuk savaş başlar. Bu savaştaki kutuplaşmalar Strategic Defence Coalition (Çin bazlı) ve Joint Special Operations Command (ABD bazlı, aslında böyle bir birlik gerçekte de var) şeklinde olur. David Mason bu süreçte ABD askeri olarak görev alır(Section kod adıyla bundan sonra ondan Section olarak bahsedeceğim). Birimini Harper, Salazar ve Crosby oluşturuyor. Section ilk olarak Myanmar’da Menendez’in teknoloji üssünü basarak silah konusunda ne seviyeye vardığını öğrenir.

Black Ops II oyuncunun seçimine mevcut misyon ve sırayla oyuncuları etkileyecek gibi. Oyunun diğer FPS oyunlarını aratmayacak oynanış tarzı,geniş bir hikayesi var. Oyun sırasında oyuncuya bir seçenek olarak sunulan özel ‘Strike Force’ görevleri yer alacak. Böylece oyuncu,oyundan daha fazla zevk alabilecek.
Strike Force görevlerinde oyuncu tıpkı senaryodaki gibi insansız hava aracı, jet avcı ve robotlar gibi farklı savaş varlıklarını kontrol edebilecek.Eğer oyuncu Strike Force görevinde ölürse, bir kayıt noktasından oyunda devam edebilecektir. Strike Force görevlerinde oyuncunun ilerleme süreci, Raul Menendez’in planlarını değiştirecektir.

İlk olarak Call of Duty World at War’da mevcut olan bir mod. Zombiler pencerelerdeki tahtaları kırıp sizi öldürmeye çalışıyolar, sizde kendinizi koruyorsunuz. Burada bize verilen 3 adet harita var; Farm, Bus Depot ve Town. Treyarch, ek paket olarak Nuketown 2025’i de eklemiştir. Sonrasında Mob of the Dead, Die Rise, Buried haritalarını ekledi. Ve son olarak Apocalypse indirilebilir paketi ile Origins, Verrückt, Moon, Shi No Numa, Nacht der Untoten, Der Riese haritaları gelecektir.

Call of Duty Ekran Görüntüleri:
Call of Duty Black Ops Full İndir2

Call of Duty Black Ops Full İndir3

Call of Duty Black Ops Full İndir4

Call of Duty Black Ops Full İndir5

Call of Duty Black Ops Full İndir6

Call of Duty Black Ops Full İndir7

 

Sistem gereksinimleri:
Windows xp/vista/7
Intel Core Duo E6600/AMD Phenom X3 8750
2 GB of RAM;
12 GB boş alan
NVIDIA GeForce 8600GT/ATI Radeon X1950 Pro 256 mb
Microsoft DirectX (R) 9.0c.
DirectX 9.0c uyumlu ses kartı

 

Kurulum:
Dosyaları indirip açtıktan sonra iso dosyasını daemon tolls veya benzeri bir programla kurun ve crack leyin hepsi bu kadar.

indirmebutonu

Turbobit:

http://bc.vc/DnFUro

LetitBit:

http://bc.vc/UUrEkG

Rar Pass: www.maxteknoloji.com