Boşanma Avukatı İstanbul

Boşanma Avukatı İstanbul

Ülkemizde son rakamlara bakıldığı zaman boşanmalarda diğer seneye göre yüzde 30 gibi bir artışın varlığı tespit edilmiş durumda. Bu boşanmaların sebebi olarak meydana gelenler durumların başında ise, şiddet, zina gibi nedenler yer almakta. Boşanmaların bakanlık nezdinde engellenmesi çalışmaları her ne kadar sürse de, fıtrat olarak bu tabi durumun önene tamamen geçilmesi mümkün değildir. Ancak cemiyetin en küçük yapı taşı olması nedeniyle önlemlerin alınması gerekir. Boşanma konusunda başarılı bir süreç için boşanma avukatı tutmanız gerekir. İyi bir avukat sayesinde haklarınızdan haberdar olarak, davanızı açabilir ve yürütebilirsiniz.

 

Eğer bir avukat tutmazsanız veya danışmazsanız, 5721 sayılı Türk Medeni Kanunu hükümlerinin dışında bir dava dilekçesi ve süreci izleyebilir, buda boşanmanın akıbetinin olumsuz neticelenmesine sebebiyet verebilir. Boşanma avukatı sayesinde en iyi boşanma davasını açarak, kısa sürede neticelenmesini sağlayabilirsiniz.

Etrafınızda hukuk bürolarına müracaat ederek, en iyi boşanma avukatını tutabilirsiniz. Boşanma avukatı İstanbul denildiğinde akla özgündüz hukuk bürosu gelmektedir. Dilerseniz, büromuzu ziyaret ederek veya irtibat kurarak, gerekli bilgilendirmeye sahip olabilirsiniz.