Bakırköy Semtinde Tesisatçı Servisi

Bakırköy semtinde tesisatçı servisi veren firmamızda son teknoji cihazlar bulunmaktadır. Şöyle ki yeri belli olmayan su arızalarınn yerini kamera sistemleri ile tespit ediyoruz , tıkanıklıkları robotlu makinelerle açıyoruz ve petekleri özel kimyasallarla temizliyoruz.

Bakırköy tesisatçı ile, artık tuvalet tıkanıklığına çözüm bulmak, petek temizliği yapmak ya da su sızıntılarını tespit etmek ve en maliyetsiz yoldan bu tarz sorunlara çözüm bulmak çok daha kolay. Sahip olduğu teknik donanım ile, bünyesinde çalıştırdığı, bu alanlarda uzman işçiler aracılığıyla firmamız, müşteri memnuniyetini ve kaliteli hizmeti ön planda tutmaktadır.Tuvalet tıkanıklığı, petek temizliği, su sızıntısı gibi sorunlar, günlük yaşantıda çoğu insanın karşılaşabileceği, sıradan ama bir o kadar da can sıkıcı konulardır bunlar. Eski yöntemler kullanılarak bu tarz sorunları bertaraf edebilmek mümkün değildir. Firmamız da son teknolojik ürünleri kullanmakta ve temizlik işlerini, en hızlı şekilde ve en az maliyetle yapmaktadır. Tuvalet tıkanıklığı konusunda sahip olduğumuz robot makinesi ile tıkanıklığın yerini herhangi bir kırma, dökme işlemi yapmaksızın tıkanıklığın hangi bölgede olduğu tespit edilmektedir. Klasik yöntemlerde ise tıkanıklık, fayanslar kırılarak, el yordamı ile tespit edilmeye çalışılmaktaydı. Bu da maliyeti ve zararı arttırdığı gibi çözümü geciktirmekteydi. Ama firmamız sahip olduğu alet edevatlar ile bu işlemi çok kısa sürede ve çevreye zarar vermeden yapabilmektedir.

Aynı şekilde Bakırköy su tesisatçısı olarak firmamız, sahip olduğu imkanlarla, su tesisatının herhangi bir bölgesinde oluşan ve etrafa zarar veren sızıntıları tespit etme konusunda uzman olup, bilgisayar sistemli makineleri sayesinde herhangi bir yıkma, dökme işlemi yapmadan sızıntının olduğu bölgeyi tespit etmekte ve gereken işlemleri yapmaktadır.

İletişim Bilgilerimiz
Tel : 0212 674 69 83
Gsm : 0533 355 94 93
Web : http://bakirkoytesisatci.net