Avcılar Özel Ders Hizmeti

Avcılar Özel Ders Hizmeti

Doğru eğitim ilkeleri ile velilere ve öğrencilere yardımcı olmak isteyen Avcılar Özel Ders ekibi özel dersleri sizlerin evinizde ya da öğretmenler kendi evlerinde vermektedir. Sizlerin ihtiyaçlarınızı karşılamakta ve problemlerinize çözüm olmaya çalışmaktadır.

 

Öğrencilerinin eğitim sistemindeki yeniliklere ayak uydurabilmeleri ve başarılarını en üst seviyeye çıkarabilmeleri için 2008 yılında öğretim hizmetine başlamıştır.

 

Öğretim sistemi olarak bireyselleştirilmiş tam öğretim uygulamasını ilke edinmiş, alanında uzman deneyimli kadrosuyla öğretimini sürdüren Avcılar Özel Ders, uyguladığı özel testler ile çocuğumuzun kişisel zeka alanlarını belirleyip özel öğretim yöntem ve teknikleri uygulamaktadır.

Sizler için en uygun öğretmen ile birlikte en iyi eğitimi almanızı sağlayabilmektedir. Bu doğrultuda geniş öğretmen kadrosuyla birlikte, en uygun şekilde yapılanmış bulunmaktadır.

 

Öğrencilerini her zaman ileriye götüren ve eğitim sektöründe tercih edilen bir kurum olmuştur. İyi bir tecrübeye sahip, velilerin takdirini kazanmış, alanlarında uzman eğitimcileriyle özel ders hizmeti veriyoruz. Bu hizmetle öğrencilerin başarı oranını %100 artmaktadır.

Avcılar Özel Ders’in size sağladığı avantajlar: Size en uygun öğretmen seçeneği, size en uygun zaman dilimi, size en uygun mekan seçimi ve size en uygun.

Avcılar özel ders, size uygun öğretmen tercihleriyle kaliteli bir eğitim sunmaktadır. Sizlerden gelen ders talepleriyle beraber, dersin içeriği, dersi alacak öğrencinin durumu en ince ayrıntısına kadar incelendikten sonra, sizlere daha nitelikli bir eğitim sunuyoruz. Öğretmen kadrolarından sizler için en uygun öğretmeni seçiyoruz. Öğretmen ve öğrenci uyuşmazlıkları gibi oluşması çok düşük ihtimallerle karşılaşıldığında, bu durum kurumumuz tarafından hemen dikkate alınıp çözülmektedir.

Biz

blank">avcilarozelders.com’u ziyaret edip değerli öğretmenlerinden yaralandığımız için çok memnun kaldık. Sizlere de tavsiye ederiz.

 

Avcılar Özel Ders Tanıtım Videosu from Cemre Tasarim on Vimeo.