Asus’un Telefonlardaki Yenilikleri

Merhaba sevgili cepkolik.com takipçileri! Sizler için bugün yine önemli bir telefon haberi hazırladık. Sizlerin taktiri ile bugünlere gelen ve teknoloji haberleri konusunda piyasada önemli bir yere sahip olan cepkolik.com ailesi olarak yine çok seveceğiniz bir telefon haberiyle karşınızdayız.
Telefon kıyaslamada gösterdiğimiz başarılardan dolayı sizler tarafından her geçen gün övgü mesajlarına tutuluyoruz ve bu mesajlar bizlere ciddi anlamda güç veriyor. Herkese çok ama çok teşekkür ederiz. Bildiğiniz gibi telefon karşılaştırma haberlerimizi hazırlarken çok büyük bir dikkatle çalışıyoruz. Diğer teknoloji haberleri hazırlayan internet siteleri gibi internetten okuduğumuz bilgileri karşılaştırmak yerine doğrudan manuel olarak telefonların özelliklerini karşılaştırıyoruz. Bu emeğimizin karşılığını da bizlere yanımızda olarak veriyorsunuz.
Bildiğiniz gibi Asus telefonları son zamanlarda büyük bir yükselişte. Önceki haberlerimizde de bahsettiğimiz gibi Asus’u çok yakından takip ediyoruz. Bilgisayar konusundaki başarısını telefon sektöründe de yakalamayı kafasına koymuş olan Asus bunu başarmış olacak ki yeni model telefonlarını da hızlı bir şekilde piyasaya sunuyor. Zenfone 4, Zenfone 5, Zenfone 6 gibi ismini piyasaya duyurmuş olan Asus, Zenfone 2 ile de piyasa da büyük bir yere sahip oldu. Dünyadaki 4 GB ramli ilk telefon olan Zenfone 2 piyasayı kasıp kavurdu.

Daha sonra çıkardığı Zenfone 2 laser ile de yükselişine devam eden Asus, Şimdilerde yeni bir telefon çıkarmayı planlıyor. Zenfone Max ismiyle piyasaya çıkacak olan Asus’un yeni canavarı bitmeyen bataryasıyla tıpkı 4 GB ramli telefonu Zenfone 2’de olduğu gibi yine sınırları zorlamış ve 500 mAh’lı bir telefonu piyasaya sunmak için kolları sıvamış durumda. Çok yakında yine diğer telefonlarında olduğu gibi cüzzi bir fiyatla piyasaya sürülen Asus Zenfone Max için geri sayım başladı. Zefone Max ile ilgili gelecek haberler için beklemede kalın!