Top Recommendations for AI Sex Chat Apps. Флаконы 25 мл ссылка.

Apple’dan 10’uncu yılında iPhone X sürprizi

Forbes, Apple’ın 10’uncu yılına özel çıkaracağı iPhone modelinin adını açıkladı: iPhone X.

Son iPhone modeli iPhone 7 ve 7 Plus’ı geçtiğimiz yılın Eylül ayında tanıtan ABD merkezli teknoloji devi Apple’ın bu yıl görücüye çıkaracağı yeni modeli ile ilgili iddialar şimdiden gelmeye başladı.

Bir süredir Apple’ın yeni iPhone modelini isimlendirirken rakamlardan yararlanmayacağı iddia ediliyordu. Zira 2017 Apple ve iPhone serisi için normal bir yıl değil. Bu yıl 10’uncu yaşını kutlayan Apple’ın yeni modeli laptop modellerinde de yer verilen Pro isminden yararlanarak ‘iPhone Pro’ olarak tanıtacağı sıklıkla dile getiriliyordu. Bu iddialara bir yenisi Forbes’dan geldi.

Forbes’un şirkete yakın kaynaklara dayandırıldığı haberine göre, yeni modelin adı iPhone X olacak. Bunun nedeni olarak ise Apple’ın 10’uncu yıla özel bir seri üreterek tatmin edici bir satış grafiği yakalamak istemesi ve ‘X’in Roma rakamlarında 10’un karşılığı olması gösteriliyor. Apple her zamanki gibi lansman tarihine kadar konuyla ilgili herhangi bir resmi açıklama yapmaya yanaşmıyor. iPhone X, iPhone Pro ya da iPhone 8… İsmi henüz netlik kazanmasa da söz konusu model ile ilgili iddialar şimdiden dillendiriliyor.

Son olarak çıkan bilgilere göre ise yeni model şimdiye kadarki en büyük ekrana sahip olacak. Apple’ın yeni modelde 5,8 inç OLED ekran kullanması bekleniyor. Ayrıca yeni modele yüz tanımlama özelliğine sahip lazer sensör ekleneceği de ifade ediliyor. Apple’ın, yeni iPhone’unda, mevcut alüminyum ve cam tasarımından vazgeçerek radikal bir karar vereceğini belirtenlerin sayısı da az değil. Örneğin The Kore Herald’ın raporuna göre, yeni modelde telefonunun kavisli, ve plastik bir OLED paneli olacak.

Apple'dan 10'uncu yılında iPhone X sürprizi

 

kaynak http://www.msn.com/tr-tr/haber/bilim-ve-teknoloji/appledan-10uncu-y%C4%B1l%C4%B1nda-iphone-x-s%C3%BCrprizi/ar-AAmjxG2#image=1

“Apple’dan 10’uncu yılında iPhone X sürprizi” üzerine 14 yorum

 1. Ali Tasci dedi ki:

  Apple yine yaptı yapacağını bu firmaya teknoloji anlamında çok güveniyorum. Ayrıca kaliteli bir yazı olmuş teşekkürler.

 2. Muhammed Sefer dedi ki:

  İphone 4 ten sonra çıkacak her telefon için çerçevesiz ve saydam özellik sundular, onu geçtim projeksiyon gibi kullanılabilecek telefon prototipi gördük ama sıfır birşey çıktı umarım buda böyle olmaz

 3. serkan dedi ki:

  Bu modeli gerçekten merak ediyorum bakalım ortaya ne çıkacak

 4. Amxmodx dedi ki:

  Üstteki resimdeki iPhone X modeli gerçek ise HTC modeline benzemiş 🙂

 5. Abdussamed Güneş dedi ki:

  Apple işin içinde olunca insan büyük beklentilere giriyor

 6. yunus emre kartal dedi ki:

  süper ya adamlar işi biliyor

 7. tolga ciftci dedi ki:

  iphonenin bütün modellerini severek kullandım artık tasarımda bir değişiklik yapması gerektiğini düşünüyorum

 8. Mecit Girgin dedi ki:

  Apple hastası olarak merakla bekliyorum.

 9. Aycan dedi ki:

  Apple’a geçmek için böyle birşey bekliyordum 🙂 Merakla bekliyorum belki ben de artık ios kullanabilirim..

 10. Salih dedi ki:

  Güzel bir yazı olmuş ama apple bunu her yıl yapıyor bence böyle bir haber çıkıyor beklentiler farklı yönde çıkıyor bu senede aynısını yaşadık 8 de

 11. anil orkunoglu dedi ki:

  bence bildiginiz samsungu taklit etmis apple bence iosda acik kaynak kod kullanmali insanlar her istedigini indiremiyor yani bilgisayarci yazilimci insanlarin apple telefon kullanmalari cok zor.

 12. ÖMER dedi ki:

  Apple’ın ortaya güzel bir telefon daha çıkaracağı kesin ama ben apple’dan tamamı ekran olan uçuk kaçık özelliklerde bir telefon geleceğini sanmıyorum.

 13. BUĞRA dedi ki:

  Apple gerçekten bu işleri biliyor ya. iPhone X fiyatıda uçuk olmasına rağmen alıcısı fazla olacak gibi.

 14. Baklavadam dedi ki:

  Şayet kullandığım iPhone SE’ı satabilirsem alacağım 🙂