AKN Grup Kiralık Araç, Rent A Car Firması

AKN Grup Kiralık Araç, Rent A Car Firması

71 İl 8500 Araçlık Dev hizmet Firmamızı tanımanız için bizleri bir kere rahatsız etmeniz yeterlidir

Firmamız 2006 dan bu zamana Turizm Sektöründe Kiralık araba, Tur, Transfer Hizmetleri Vermekteyiz.Filomuzdaki Kiralık araç larımız her sene yenileyerek müşterilerimize en fazla 2 veya 3 yaşından daha büyük araçlar sunmamak için gayret içerisinde olan bizler müşterilerimizin her zaman ekonomik ve kaliteli hizmet edinmesini ön planda tutmuş bulunuyoruz.

İstanbul’da başlayan maceramızda ufak filomuz ile verdiğimiz hizmet sonrası giderek artan müşteri portföyümüz ile Hizmet alanımızı daima genişleterek ve yeni tedarikçiler ile anlaşmalar yaparak Toplam 71 il 8500 araç ile tüm Türkiye içerisinde kiralık araba hizmeti vermekteyiz.

Bünyemizde bulunan araçlarımız olsun Tedarikçilerimizin tedarik ettiği araçlar olsun en fazla 3 yaşında olan araçlar Full Rent a car kaskolu olup 7/24 Yol destek hizmetimiz ile Memnun müşteri garantisi vermekteyiz.

İstanbul başda olmak üzere Türkiye’deki önemli il ve ilçelerinde faaliyet gösteren firmamız Havalimanı transfer hizmetlerimizle de müşterilerimizin Transfer hizmetleri olsun Deneyimli Profesyonel şoförlerimiz ile tur hizmetlerini karşılıyoruz.

Ankara, Antalya, İzmir, Muğla, Aydın, Mersin, Adana, Bursa, Edirne ve Birçok Yerde hizmet ağımız gün geçtikçe büyüyor ve güçleniyoruz ve Sizlere verdiğimiz hizmette kaliteden asla ödün vermiyoruz. Araçlarımızın Bakımları periyodik olarak yapılmaktadır.

Araçlarımızı kiralamak için

  • 22 Yaş üstü olmanız
  • En az 2 senelik ehliyete sahip olmanız
  • Kredi kart provizyon Kuralına uygun olmanız Şartı bulunmaktadır.

Araçlarımızı Kiraladığınız taktirde Deneyimli Profesyonel Ekibimiz ile Sizlere 7/24 Yol destek ile nerede olursanız olun herhangi bir arıza veya kaza durumunda bire bir araç değişimi yaparak sizleri mağdur olmaktan kurtarıyoruz.

Online araç kiralama Yapmak için sitemizi ziyaret edebilir veya telefonlar ile direk ulaşım yaparak müsaitlik ve fiyat sorgulaması yapabilirsiniz.

Sizleri güler yüzlü Müşteri temsilcilerimiz ile Telefonda bulunduğunuz şehir ve ilçesine göre en ekonomik ve en uygun araçları telefonda bilgilendirmesini yapmaktayız.

Sizlerden aldığımız olumlu veya olumsuz her yorumu inceleyerek sizlere verdiğimiz hizmetin daha kaliteli olmasını amaç edinmiş bulunan bizler kiralık araba sektöründe adı geçen bir firma olma gayreti içerisinde bulunmaktayız.

Kiralık araba hizmeti almak için bizleri aramanız bilgi almanız ve merak ettiğiniz her türlü soruyu sorarak online araç rezervasyon talebinde bulunmanız ve rezervasyonunuzu son 24 Saat içerisinde ücretsiz iptal edebilir veya rezervasyon tarih durumunu değiştirebilirsiniz.

Merkez Ofisimiz İstanbul (Fatih, Beyoğlu, Şişli, Maltepe, Bağcılar) Ziyaret edebilir bir çayımızı İçebilir ve talep ettiğiniz aracın rezervasyonunu yapabilirsiniz. Sizlerin Rezervasyonlarınızı Sizlere verdiğimiz Müşteri temsilcilerimiz tarafından takip edilmekte ve herhangi bir sorunda Sizleri bilgilendirmekte.Son Dakika yapılan araç değişikliğinden 1 gün önce haberdar olma veya başka araç seçebilme şansı ile de Müşterilerimizin memnuniyeti ön Planda tutulmaktadır Firmamız olarak.

 

Firma Sitesi Detaylar http://www.kiralikarabam.org/rent-a-car-istanbul.html