Acil Para Bulma yolları

Acil Para Bulma yolları

Günlük hayatta bir çok tüketici oluşan anlık nakit yada Acil Para ihtiyaçları için hepimizin de malumu olan Bankalar. Yeri gelir Tüketici kredisi çekeriz aylık öderiz, yeri gelir ek hesaplardan nakit çekimi yaparız yine kredi kartından nakit yada taksitli nakit avans çekmek suretiyle bu ihtiyaçları giderme yoluna gideriz.

Ancak bu imkanı olmayan bir çok kişi bulunmaktadır, bankalardan çektiği krediyi ödeyememiş, kredi kartı ödemesini aksattığı için nakit avans çekemeyen ek hesapları eksiye düşmüş ve bloke olmuş bir çok tüketici bulunmaktadır. Sonuç olarak banka kredi vermiyor ama oluşan Acil Para talebi de var me olacak şimdi.

O zaman bir kaç öneri sunmaya çalışalım örneğin faturalı telefon kullanıyorsanız size 2500 TL ye kadar nakit bulma yolu açılmış olur, en az altı aydır telefonunuz aktif ise ve telefon faturalarınız aksatmadıysanız hemen bir ana bayiye gitmenizi öneriz.

Orada hattınıza tanımlanacabilecek en pahalı telefonu alabilirsiniz, örneğim iPhone 6s yad artık bayi size ne verirse alın telefonu ve gidin ikinci el alım satım işi yapan bir telefoncuya satım telefon borcu hattınıza 24-36 vade ile yansır buda aylık 135 TL ile 145 TL arası bir taksit anlamına gelir.

Yine bu olmadı ise senetle eşya veren yerler mesela evkur ve benzeri bir çok mağaza var alın bir Televizyon gidin başka bir evkurcuya satın bunun gibi mal alıp satmak, size küçük te olsa nakit konusunda destek olacaktır.

Aslı can alıcı soru ve merak edilen durum ise nakit veya senetle Borç Para aklınızda gelen tefeci ! işte ondan uzak durum başınız belaya girebilir bire bin ödeyebilir dahada rezil olabilirsiniz. Ayrıca banka kredi vermiyorsa tefeci size neden para versin ipotek edecek arabanız arsanız maaşınız yok ise zaten onlarda size vermeyecektir. Ki verse de fahiş bir faiz oranına razı olursunuz.

“Acil Para Bulma yolları” üzerine 8 yorum

 1. mehmet dedi ki:

  ilginç bir yazı olmuş telefon bayileri sadece faturalı hatlaramı telefon tanımlaması yapmaktadır, acil para lazım olan herkes gidip bayiden alıyor ama evkur olayı mantıklı geldi. zaten tefeci senetle para gibi durumlar bence de tehlikelidir.

 2. Deniz14611461 dedi ki:

  Yazınız gerçekten iyi acill para bulmak isteyenlerin kesinlikle okuması gereken bir yazi

 3. MyTh dedi ki:

  Çok acil ihtiyacı olanlar için gerçekten yararlı bir konuya değinmişsiniz teşekkürler.

 4. hyperpanther dedi ki:

  güzel yazı teşekkürler

 5. Yeşil dedi ki:

  Hem bilgilendirici hemde düşündürücü bir içerik. Hangimiz acil paraya ihtiyaç duymadık ki!

 6. tufandrd dedi ki:

  bilgilendirici yazı için teşekkürler.

 7. Acil Para dedi ki:

  güzel içerik

 8. Erhan dedi ki:

  Aslında oda mantıklı değil evet eline nakit geçio ama zararında çok oluo