12h Ücretsiz Firma Rehberi

12h Ücretsiz Firma Rehberi

12h Ücretsiz Firma Rehberi

12h %100 tamamen ücretsiz firma rehberimiz mükemmel basitlik ve hızla firmalarınızı kaliteli rehbere kaydetme imkanı sunuyor. Sizde firmanızı rehbere kayıt etmek istiyorsanız mutlaka http://12h.org ücretsiz firma rehberi sitesine kayıt olun.

Firma rehberleri özellik bireyselden ziyade ticari ve kurumsal şirketlerin tanıtımı ve reklamı konusunda öne çıkan rehber siteleridir. Bunların özellikle seo gibi arama motorları çalışmaları üzerinde tek başlarına bile büyük avantajları bulunmaktadır. Sadece buralara yapacağınız firma ekleme çalışmalarıyla kazancağınız geri bağlantılar sizi sıralamada yükseklere taşıyabilecektir.

Tabi bu kayıt işlemleri esnasında acaip ciddi hatalar yapmadığınız sürece..! Nedir bu firma rehberlerine şirket ekleme hataları? Aniden çok sayılarda şirket eklemek ilk sırada gelenidir. Bunun için ya otomatik programlar kullanır yada elle günde 50 tane firma kayıt ederseniz bu tamamen spama girer. Şirket internet siteleri için bu rehberler alakalı içerikten link kazanabileceğiniz iyi fırsatlar arasında iş dünyası kategorileriyle ilk sırada yer almaktadırlar.

Son algoritmalarla birlikte artık da ve pa yerine alakalı içerikten tanıtımla birlikte alınan linklerin önemi daha da artmıştır. Artmaya devam etmeside kaçınılmazdır. Günde 2-3 rehber siteye ekleme yaparak devam etmenizi tavsiye ederim. Bu 12h.org firma ekle ileminin nasıl yapılacağını görmek için yan linkteki yazıyı okuyup sol kayıt menüsünde yer alan firma kayıt formuyla şirketinizi ücretsiz rehberimize ekleyebilirsiniz.

 

Firma eklemek için tıklayınız http://12h.org

 

“12h Ücretsiz Firma Rehberi” üzerine 1 yorum

  1. instagram takipçi dedi ki:

    teşekkürler