WordPress Torrent Teması

WordPress Temaları Max Teknoloji 1.022

WordPress Torrent Teması

Tema  admin panelsiz kodlanmıştır. Bu sizlere hem avantaj hem de dezavantaj olarak geri dönmektedir. Avantajı karışık değildir ve kod yapısını kendiniz kolaylıkla düzenleyebilirsiniz. Dezavantajı ise bir çok şeyi elle yapacak olmanız. — Header Kısmı (header.php) — Header kısmında düzenleyeceğiniz sadece logo ve menü bulunmaktadır. Menüyü elle düzenlemeniz gerektiğinden örnek yapı oluşturulmuş olup sadece düzenlemeniz gerekmektedir. — Yazı Kısmı (single.php) — Yazı kısmında düzenlemenizi gerektirecek bir bölüm bulunmaktadır. Yazı eklerken; * caps1 den caps5 e kadar özel alanlara ekleyeceğiniz içeriğin resimlerini ekleyebilirsiniz aynı şekilde kapak özel alanı ilede çeriğin kapa resmini ekleyebilirsiniz. Girmediğiniz özel alanları yokmuş kabul edilerek yazıda hiçbir kod fazlalığı olmaz. Bu kolaylık olması açısından oluşturulmuştur direk olarak yazı editörünü kullanarakda resim ekleyebilirsiniz. * Boyut özel alanı ile ekleyeceğiniz dosyanın boyutunu girebilirsiniz. * link özel alanı ile indirme linkini ekleyebilirsiniz.

— Ana Sayfa, Kategori Sayfası (index.php, archive.php) — Bu iki php dosyasında da gene düzenlenecek bir bölüm yoktur. Burda dikkat etmeniz gereken önemli husus kategori resimlerinin klasörü “kategoriikon” ‘dur. Bu dosyadaki resimlerin isimleri direk olarak kategori id’lerinizi almak zorundadır yoksa çalışmaz. Mesela türkçe dublaj kategorinizin id’si 6 ikonun adı 6.png olmalı — Alt Kısım ve Tema İşlev Dosyası (footer.php ve functions.php) — Bu dosyalarda sadece footer.php’de düzenlemeniz gereken link kısmı vardır.

İndirme linkinin çalışması için lütfen yorum yapınız.
İNDİR Rar Şifresi: escriptcin.blogspot.com

 

Daha fazlası için tıklayın => Ücretsiz wp temaları indir

 

Sosyal Ağlarda Paylaş

Max Teknoloji {Max Teknoloji}

“WordPress Torrent Teması” üzerine 7 yorum

 1. Samimi Blog dedi ki:

  Bu WordPress temaları bir başka oluyor şahsen.

 2. Talat dedi ki:

  Torrent sitelerinde genelde belli başlı şablonlar oluyor. WordPress üzerine kurulu torrent sitesi görmemiştim ama temaları olduğuna göre yakın gelecekte bir çoğu ile karşılacaz.

 3. Burak dedi ki:

  Harika görünüyor böyle bi projem var eğer açarsam kullanırım geliştirip elinize sağlık 🙂

 4. Kemal dedi ki:

  teşekkürler

 5. ali dedi ki:

  teşekkürler güzel tema, devamını bekleriz.

 6. Mehmet dedi ki:

  güzelmiş eline sağlık

 7. yusuf dedi ki:

  teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

tatamizemin.com Seo