WordPress Haber Teması

WordPress Temaları OmerFaruk 1.311

Merhaba;

WordPress ‘te Kullanılabilecek Düzeyde Olan Haber Teması Bulmak En zor İşlerden Bir tanesidir. Piyasada paylaşımı çok fazla olmasına rağmen hiç biri tam özellikte değildir.

Bende Bir Forumda Gördüğüm WordPress Haber Temasını Sizinle Paylaşmak İstedim. Tema Profesyonel Bir Şekilde Tasarlanıp, Kodlanmıştır.

Bu Haber Teması Yönetim Panelli, Google Dostu ve İyi Optimize Edilmiş, Hızlı Bir Haber Sitesi İsteyenler İçin Hazırlanmış.

Yerel Gazeteler, Ajanslar, Dergiler, Esnaflar ve Sivil Toplum Örgütleri Temanın Kullanımını Sağlayabilirler.

WordPress Haber Teması Özellikleri:

Sitene Ekle Modülü

Haber sitelerinin vazgeçilmezi olan “sitene ekle” modülünü nihayet bu sürüm ile birlikte yayınladık. Web sitesi sahipleri, haber sitenizde yer alan haberleri bloglarında ve web sitelerinde yayınlayabilecekler. Bu modülde; Son Dakika Haberleri, En Son Haberler, En Çok Okunan Haberler ve Yeni Haberler bileşenleri mevcuttur.

Gelişmiş Reklam Paneli

Yeni sürümdeki reklam paneli, reklamlarınızın daha kolay bir şekilde eklenmesine olanak tanıyor. Reklam paneline HTML, Resim ve Flash seçenekleri eklendi. Reklamınızı html formatında ekleyebileceğiniz gibi kodlara müdahale etmenize gerek kalmadan reklam resminizi veya flash reklamınızı bilgisayarınızdan direk yükleyerek yayınlayabilirsiniz. Sabit reklam sayısı 13′e çıkarıldı. (Bileşenler ile reklam alanları artırılabilmektedir.)

Üye Giriş ve Kayıt Sayfası

Sizlerden gelen istekler üzerine özelleştirilmiş Giriş ve Kayıt sayfaları oluşturduk ve sisteme Hızlı Yönetim Menüsü ekledik. Standart kayıt sayfasına bir de ayrıntılı kayıt sayfası ekledik. Bu kayıt sayfasında kullanıcılarınızdan Ad Soyad, Mail ve Telefon bilgilerinin yanı sıra biyografilerini, sosyal ağ adreslerini, hobilerini ve e-posta abonesi olup olmak istemediklerini öğrenerek üyeleriniz hakkında detaylı bilgi alabileceksiniz. Ayrıntı kayıt sayfası kullanmak istemeyen kullanıcılarımız hızlı kayıt sayfasını kullanabilirler.

Çoklu Renk Seçimi

Mevcut tasarımın 8 farklı renkli versiyonunu hazırladık. Artık haber sitelerinizi; Kırmızı (Varsayılan), Mavi, Yeşil, Sarı, Turuncu, Mor, Kahverengi ve Siyah renklerinde kullanabileceksiniz.

Arkaplan için Resim ve Renk Seçimi

Sitenizin arkaplanında dilerseniz tek bir renk veya resim kullanabilirsiniz. Yönetim panelinizden Görünüm > Arkaplan menüsünden bu ayarları yapabilirsiniz.

Alt Manşet Modülü

Bu modül manşet kısmının hemen altında yer almaktadır. Alt Manşette toplam 12 adet haber listelenmektedir. Manşet haberlerinden sonra ikinci derecede önemli olan haberlerinizi bu bölümde yayınlayabileceksiniz.

Numaralı Haberler Modülü

Yan Menü (Sidebar) için hazırladığımız Numaralı Haberler bileşenini dilediğiniz alanda kulanabilirsiniz. Manşet sisteminin küçük halini bu bileşen için hazırladık. Numaralı Haberler bileşeninde seçtiğiniz kategorideki son 10 haber görüntülenecektir.

Video ve Foto Galeri Bileşeni

Video ve Foto Galeri kategorilerine eklediğiniz haberleri Yan Menüde (Sidebar) listeleyebilmeniz için iki adet yeni bileşen ekledik, bu bileşenlerde Video ve Foto Galerilerden dörder içerik listelenmektedir.

Köşe Yazarları Modülü

Köşe Yazarları bölümündeki sorgu sayısı azaltıldı, Yazarlar alfabetik ve ID’ye göre listelenmektedir. Tüm Yazarlar sayfası eklendi. Sitenizdeki tüm yazarlar artık tek bir sayfada yer alıyor.

Otomatik Resim Kırpma (TimThumb)

Yönetim panelinden yüklediğiniz resimler timthumb scripti ile otomatik olarak kırpılmaktaydı. Yeni sürümde yaptığımız güncelleme ile kırpma esnasında oluşan resimlerdeki çözünürlük kayıpları en aza indirildi.

Gibi Özelliklere Sahip Profesyonel WordPress Haber Temasıdır.

Wordpress-haber-temasi-ucretsiz-haber-temasi-wphabertemasi

indirmebutonu

p://maxteknoloji.com/wp-content/uploads/indirmebutonu.png" width="221" height="106" srcset="http://maxteknoloji.com/wp-content/uploads/indirmebutonu.png 221w, http://maxteknoloji.com/wp-content/uploads/indirmebutonu-180x86.png 180w" sizes="(max-width: 221px) 100vw, 221px" />

 

Disk.Yandex

Rar Pass: www.maxteknoloji.com

Sosyal Ağlarda Paylaş

{OmerFaruk}

MERHABA AŞAĞIDAKİ BUTONLARA BASARAK SAYFALARIMIZI TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.

“WordPress Haber Teması” üzerine 4 yorum

 1. Mustafa dedi ki:

  Teşekkürler Süper Tema

 2. takipci dedi ki:

  merhaba oncelikle tesekkur ederim.Sormak istedigim scriptin sql. dosyasi nerde acaba.

 3. hakan dedi ki:

  süperr

 4. Ahmet dedi ki:

  tşk ler paylaşim iicin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

tatamizemin.com Seo