web sayfalarınız kaliteli backlink kaynaklarına sahip olabiliyor

Baclink Almak Max Teknoloji 340

web sayfalarınız kaliteli backlink kaynaklarına sahip olabiliyor. Google arama motorunun son dönemlerde dikkat ettiği ortalama ziyaretçi süresinin çok iyi olduğu forum sitelerinde yapılan paylaşımlar da bir o kadar değerli oluyor.

 

Forum tanıtımı siteleri mantığı forum sitelerinin site tanıtımı kategorisini oluşturmasıyla beraber çıkmış bir kavramdır. Burada mantık webmaster ünvanına sahip ya da web sitesi sahibi kişileri forum sitelerine çekmektir. Hem kullanıcıya hem forum sitesi sahibine fayda sağlayan bu sistem uzun süreler kullanılacak gibi görünüyor.

Forum tanıtımı yaparken dikkat etmeniz gereken konuların en başında özgün içerik yer alır. Bu makalemde bu konuya özellikle değinmek istedim. Çünkü piyasa da 1 makale ile onlarca foruma içerik giren arkadaşlar var. Bu tamamen yanlıştır. Eğer tek bir makaleniz var ise bu makaleyi belli bir blog ya da forum sitesinde indexletmeniz daha sonrasında kayn

ak göstererek paylaşmanız daha çok fayda sağlayacaktır. Bu uygulamayı 5 farklı makale ile yapmanız daha çok fayda, 10 farklı makale ile yapmanız daha da çok fayda sağlayacaktır.

 

Bu listede şu an için 38 adet forum tanıtımı sitesi var. ALINTIDIR.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Max Teknoloji {Max Teknoloji}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

tatamizemin.com Seo