Vip minibüs kiralama hizmeti

Tanıtım Yazıları Max Teknoloji 462

Firmamız İstanbul bölgesinde sizlere vip minibüs kiralama hizmeti sağlamaktadır. Bu hizmette sizlere profesyonel destek ve full donanımlı araçlar sağlanmaktadır. Bütün araçlarımız D2 yol belgesine sahiptir. Ayrıca araçlarımızda HGS geçiş sistemide mevcuttur. Vip minibüs kiralama hizmeti verdiğimiz tüm araçlar full bakımlı araçlardır.

Hizmetlerimizi kategorize etmek gerekirse, kiralık vito , kiralık caravelle, sprinter kiralama hizmetini sizlere sağlamaktayız. Bu hizmetleri sağladığımız araçlar üç kategoride ayrılmaktadır. Sıra koltuk araçlar, standart vip araçlar ve ultra lüks araçlardan oluşmaktadır.

Bizlerden vip minibüs kiralama hizmeti alabilmek için yapmanız gereken iletişim adres ve telefonlarımızdan yetkili arkadaşlarımıza ulaşmak ve rezervasyon işleminizi gerçekleştirmek. Kiralama tarihiniz geldiğinde beğendiğiniz araç sizler için hazır olarak sizi bekliyor olacaktır.

Ayrıca firmamızın sizlere sağladığı

ık minibüs" href="http://www.ozkaynakturizm.com/kiralik-minibus.html">kiralık minibüs hizmetinde şoförlü ve şoförsüz olarak da yararlanabilirsiniz. Transfer işlemlerinizde veya şehir turlarınızda firmamızın bünyesinde bulunan profesyonel şoför kadromuzu tercih edebilirsiniz.

 

Sosyal Ağlarda Paylaş

Max Teknoloji {Max Teknoloji}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

tatamizemin.com Seo