Turkcell, Vodafone ve Avea Tarifeleri tarifebilir.com’da

Tanıtım Yazıları Max Teknoloji 514

Cep telefonu kullanıcıları için tarife değiştirmek ve yeni bir tarife seçmek her zaman zorlu bir süreç olmuştur. Her bir GSM operatörünün web sitesini inceleyerek en avantajlı tarifeyi bulmak, detaylı kampanya koşullarını incelemekten yorulduysanız Tarifebilir.com ile ihtiyacınıza en uygun GSM tarifesini bulabilirsiniz. Basit bir arayüze sahip olan Tarifebilir.com birkaç soruyla GSM ihtiyaçlarınızı tespit edip Turkcell, Vodafone ve Avea tarifeleri arasından size en uygun tarifeleri listeliyor.

Dilerseniz sizin için önerilen tarifeleri fiyatına, içerdiği dakika, SMS, internet miktarına göre veya sıralayıp size en uygun tarifeyi bulabilirsiniz. Ayrıca tarifebilir.com sizin şu anki operatörünüzü ve geçmek istediğiniz tarifeyi düşünerek tarifeye geçiş için ne yapmanız gerektiğini ayrıntılı olarak e-posta adresinize gönderiyor. Bunun için seçmek istediğiniz tarife için tarifeye geçiş formunu doldurmanız yeterli.

Önerilen tarifeler yerine tüm Turkcell, Vodafone veya Avea tarifeleri için hazırlanan sayfaları ayrı ayrı da inceleyebilirsiniz. Örnek olarak tüm Avea tarifeleri için bu sayfayı ziyaret edebilir ve filtrelere göre tüm faturalı ve faturasız, tercihinize göre kontratlı veya kontratsız tarifeleri listeleyebilirsiniz. Turkcell tarifeleri ve Vodafone tarifeleri için de link üzerinden web sitesine ulaşabilirsiniz.

En Güncel GSM Kampanyaları ve Faydalı Bilgiler

Tarifebilir.com’da Turkcell, Vodafone ve Avea tarifeleri haricinde yeni çıkan kampanya duyuruları, akıllı telefon incelemeri, uygulama incelemeleri ve sizi yüksek GSM faturalarından kurtaracak faydalı bilgiler bulabilirsiniz. İşte bunlardan bazıları:

Faturam Çok Yüksek Geliyor, Ne Yapmalıyım ?

 

İşte sizi yüksek fatura ödeme derdinden kurtaracak yollar. Fatura şoku, kimilerinin sıkça karşı karşıya kaldığı, kimilerinin ise belki bir defa başına gelen can sıkıcı bir durum. Ay sonunda 40 TL fatura ödemeyi beklerken 150 TL fatura ile karşılaşmayı hiç kimse istemez. Beklenmedik faturalarla karşılaşmayı önlemek ve faturalarınızı kontrol altına almak aslında çok kolay. Öncelikle ihtiyacınıza uygun tarife seçerek ve paket ve fatura sorgulama servisleri ile ay içindeki kullanımınızı ta

kip ederek yüksek faturalara son verebilirsiniz. Adım adım fatura şokunu engellemenin yolları için websitesini ziyaret ediniz.

Fatu Yurtdışına Çıkmadan Önce Bilmeniz Gerekenler

Yurtdışında cep telefonu görüşmesi yapmak, internet kullanmak birçok abone için çok korkutucu gelir. Geçmişte dilimizin yandığı kabarık bir fatura veya çevremizden duyduğumuz binlerce liralık roaming faturası hikayeleri yüzünden birçoğumuz yurtdışında telefonun tuşuna bile dokunmaz. Yurtdışında rahat bir şekilde telefon görüşmelerinize devam etmek için gerekli adımları uygulamak yeterli. Bu adımları öğrenmek için websitesini ziyaret ediniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Max Teknoloji {Max Teknoloji}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

tatamizemin.com Seo