Toplist Scripti, Dizin Scripti, OpenLD Toplist Scripti

PHP Scriptler OmerFaruk 809

Toplist Scripti, Dizin Scripti, OpenLD Toplist Scripti Açıklama: Bu Script Açık Kaynak Kodlu Olarak Dağıtılmaktadır. Ve Çalışma Mantığı Bire Bir DMOZ ile Benzeşmektedir. Çok Düzenli Bir Görünüme ve Temiz Kodlamaya Sahip Toplist Scripti, Dizin Scripti, OpenLD Toplist Scriptinin Bir Kaç Özelliği Şöyledir: Kategori Önerme, Link Önerme Gibi Olup Geliştirilmeye Müsait Bir Scripttir. Biraz Bilginiz Var ise Bu Script ile Harikalar Yaratabilirsiniz. Eğer Toplist Sitesi Kurmak Gibi Bir Niyetiniz Varsa Kurmanızı Tavsiye Ederim.

Script Dosyalarının İçinde Yaklaşık Olarak 11 Tema Bulunmaktadır ve Beğendiğiniz Temayı Admin Panelinden Aktif Edebilir ve Değiştirebilirsiniz.

Ve Yine Script Dosyalarının İçinde 11 Tane Dil Dosyası Bulunmaktadır. Türkçe Dil Paketide Mevcuttur. Admin Panelinden İstediğiniz Dil veya Dilleri Seçmeniz Mümkün.

Toplist Scripti, Dizin Scripti, OpenLD Toplist Scripti Kurulumu:

Veritabanınızı oluşturun ve “s i t e a d r e s i  .  c o m” yolunu izleyin eğer otomatik yönlenmezse “s i t e a d r e s i  .  c o m / i n s t a l l / i n d  e x  .  p h p” yoluna gidin. Gerekli alanları doldurduktan sonra kurulumu tamamlayın ve sunucunuzdan “install” klasörünü kaldırın.

 

Toplist Scripti, Dizin Scripti, OpenLD Toplist Scripti Görünümü:

toplist_scripti_dizin_scripti

 

indirmebutonu

80x86.png 180w" sizes="(max-width: 221px) 100vw, 221px" />

 

RAR PASS: www.maxteknoloji.com

 

Sosyal Ağlarda Paylaş

{OmerFaruk}

MERHABA AŞAĞIDAKİ BUTONLARA BASARAK SAYFALARIMIZI TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

tatamizemin.com Seo